Кредитний калькулятор
Сума:
Термін:
Повернення:
Промокод:

Март 2017

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Апрель 2017

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Заповніть коротку форму заявки
Підпишіть кредитний договір онлайн
Отримайте гроші на вашу карту

Отримати кредит онлайн

MoneyBOOM - це миттєві гроші до 7 000 грн. на 30 днів через Інтернет на діючу банківську карту. Сервіс MoneyBOOM надає можливість отримати гроші, коли Вам відмовили в банку або відсутня застава для ломбарду. Все, що Вам необхідно – оформити заявку на сайті www.moneyboom.com.ua. Послуга доступна 7 днів на тиждень 24 години на добу. Проценти сплачуються за фактичну суму кредиту та за фактичний час користування кредитними грошима.

Підсумки акції «Святкуй з MoneyBOOM»

Напередодні Нового року ми провели масштабну акцію з призовим фондом 15 000 гривень для наших клієнтів. І сьогодні настав час підбивати підсумки.

Нагадаємо, акція «Святкуй з MoneyBOOM» була проведена для клієнтів сервісу, які оформили кредит в період з 8 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року з використанням промокоду на знижку 30%. За результатами розіграшу, який був проведений за допомогою сервісу random.org, ноутбук Lenovo IdeaPad 320-17IKB дістається Степанчуку Сергію, а сертифікати від інтернет-магазину Rozetka номіналом 2000 гривень і 1000 гривень отримують Незаймай Ярослав і Редіна Катерина!

Вітаємо переможців!

Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Організатор проведення Програми лояльності: Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФІНАНС», код ЄРПОУ 39083990, юридична особа, створена за законодавством України та зареєстрована за адресою: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 41; 

Період проведення акції: 01.01.2018 по 31.12.2018 включно на всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей), де є технічна можливість проведення додаткової угоди по Програмі лояльності; 

Опис Програми лояльності: Програма пропонує вигідні умови погашення для клієнтів, які більше 70 днів знаходяться на прострочці, яким нараховуються штрафні санкції більше ніж 70 днів з дня початку нарахування штрафних санкцій; При виконанні клієнтом умов Програми лояльності компанія зобов’язується анулювати 50% нарахованих відсотків та інші платежі за умовами договору фінансового кредиту. 

Інструмент Програми лояльності: продукт «Програма лояльності»; 

Учасники Програми лояльності (критерії): клієнти, які знаходяться на прострочці 50+ днів, не виконують умови фінансового кредиту у повному обсязі та зробили оплату тіло (100%) та нараховані відсотки (50%) в період проведення Програми лояльності; 

Умови проведення Програми лояльності для клієнтів: Для того, щоб взяти учать в Програмі необхідно: 

1. Бути клієнтом MoneyBOOM з загальною сумою заборгованості не менше, ніж 1000 грн; 

2. Бути на зв’язку з компанією MoneyBOOM по офіційним каналам зв’язку (телефон та електронна пошта) з сайту https://moneyboom.ua/; 

3. Оплатити гарантійний платіж для закриття у розмірі не менше тіло (100%) та нараховані відсотки (50%); 

4. Повідомити в телефонному режимі про оплату, згідно Програми Лояльності. Письмового підтвердження від клієнта не вимагається, в зв’язку з тим, що кредити видаються по всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей) і компанія не має регіональних відділень. 

Інші умови: 

1. Організатор Програми лояльності залишає за собою право збільшувати чи зменшувати строки проведення Програми, а також змінювати умови проведення Програми за умови повідомлення клієнтам про такі зміни через розміщення на сайті https://moneyboom.ua/, в соціальних мережах та СМС-повідомлення. 

2. Участь в даній Програмі лояльності означає ознайомлення з умовами її проведення та повну згоду з ними всіх Учасників Програми лояльності. Порушення Абонентом умов Програми лояльності або відмова від належного виконання умов вважається відмовою клієнта від участі в Програми лояльності. При цьому така фізична особа не має права на одержання від Організатора Програми лояльності будь-якої компенсації. 

3. У разі невиконання та/або неналежного виконання клієнтом цих Умов, Організатор має право відмовити клієнту в участі в Програмі лояльності (з або без повідомлення на розсуд Організатора). 

4. Цей публічний документ включає в себе повні та вичерпні Умови проведення Програми лояльності. У випадку, якщо які-небудь питання не врегульовані цим документом, Організатор залишає за собою право приймати рішення з такого питання самостійно та на власний розсуд. Всі рішення Організатора є остаточними. 

*Детальна інформація щодо умов проведення Акції доступна за телефоном контакт-центру Організатора: (044) 490062 41.

Розпочинається новорічна акція «Святкуй з MoneyBOOM»

Дорогі друзі, напередодні Нового року ми вирішили потішити вас приємними подарунками! 

Серед улюблених клієнтів ми розіграємо такі призи:

 • 1 місце — потужний ноутбук Lenovo IdeaPad 320-17IKB.
 • 2 місце — сертифікат від інтернет-магазину Rozetka номіналом 2000 гривень.
 • 3 місце — сертифікат від інтернет-магазину Rozetka номіналом 1000 гривень.

Загальний призовий фонд акції складає 15 000 гривень!

Щоб взяти участь в акції вам необхідно:

 1. В період з 8 грудня 2017 року до 8 січня 2018 року включно оформити кредит в MoneyBOOM на будь-яку суму.
 2. При оформленні потрібно ввести акційний промокод NEWYEAR2018, який не тільки надає знижку 30% на кредит, але й реєструє вас для участі в акції. 
 3. Дочекатися результатів розіграшу, який відбудеться 9 січня о 15:00. Призи отримають перші 3 людини зі списку випадкового вибору. Переможців буде обрано за допомогою сервісу random.org. 

Заряджайтеся новорічним настроєм та беріть участь у нашому конкурсі! Не втрачайте можливість виграти чудовий новорічний приз!


Ознайомитися з офіційними правилами акції ви можете тут

Підсумки акції «Happy Birthday, MoneyBOOM»

Сьогодні ми підбили підсумки акції «Happy Birthday, MoneyBOOM» та готові назвати переможців. Отже, цього разу удача посміхнулася Олені Баранник, Костянтину Ніколаішвілі та Наталії Швидкій, приймайте вітання!


Кожен переможець отримає по 1 сертифікату номіналом 1000 гривень на покупки в інтернет-магазині Rozetka, яким зможе скористатися за своїм бажанням.

Подивитися запис розіграшу можна тут:  https://youtu.be/LIPkYLV5zAo


А попереду наших клієнтів чекає багато приємних сюрпризів, тож залишайтеся з нами та слідкуйте за новинами. 


З Днем Народження, MoneyBOOM!

Дорогі друзі, завтра, 21 жовтня, сервіс MoneyBOOM відзначає День Народження, нам виповнюється 3 роки! І на честь цієї події ми оголошуємо акцію, яка почнеться завтра.


В рамках акції «Happy Birthday, MoneyBOOM» ми розіграємо цінні призи: 3 сертифікати на покупки в інтернет-магазині Rozetka, кожен номіналом 1000 гривень! Акція почнеться 21 жовтня 2017 року.


Але це ще не все. Від 21 жовтня та до 3 листопада включно діє акційний промокод на знижку 33,3%. Ми віримо, що 3 — щасливе число, і якщо ви теж в це вірите, то вам обов'язково пощастить.


Промокод: 3YEARS.


Тепер про правила конкурсу, щоб взяти участь, необхідно:

 1. У період з 21 жовтня до 3 листопада оформити кредит в MoneyBOOM на будь-яку суму.
 2. Обов'язково використовувати вказаний промокод: він не тільки дає знижку на кредит, але і реєструє вас для участі в конкурсі.
 3. 3 листопада, о 17:00, ми розіграємо всі 3 сертифікати серед учасників, використовуючи для цього вже традиційний інструмент random.org.

Результати розіграшу будуть опубліковані на нашому офіційному Youtube каналі, на сайті та на офіційних сторінках у VK і Facebook. Бажаємо успіху!


А з офіційними правилами можна ознайомитися тут.


* В акції можуть взяти участь всі жителі України. Три переможці акції отримають сертифікат номіналом 1000 грн. в подарунок. Під виграшем розуміється можливість придбання товару за 1 грн.

Історії переможців акції «Хочу на море»

Нещодавно ми підвели підсумки літньої акції «Хочу на море», у якому було розіграно 2 сертифікати на відпочинок від туристичної агенції Поїхали з нами.


Нашими переможницями стали Тетяна Парафіно та Ірина Семенюк.


Тетяна Парафіно розповідає про себе, мрії та участь у конкурсі:


«Мріяла цього літа поїхати відпочити на море. Випадково побачила у стрічці новин конкурс під назвою «Хочу на море», від MoneyBOOM та агентства «Поїхали з нами», подумала: от було б чудово виграти. І вирішила взяти участь про всяк випадок)) На перемогу, якщо чесно, не сподівалася. Коли мої друзі на Facebook почали мене вітати, не повірила власним очам. Ну і звісно ж, була дуже рада такому везінню. Все-таки, якщо дуже сильно про щось мріяти, мрії почнуть збуватися, тепер я точно це знаю.

Планую найближчим часом скористатися сертифікатом та відпочити на море.

Дуже дякую компанії MoneyBOOM за надану можливість, тепер я зможу втілити вся свої відпускні фантазії!)»


Ірина Семенюк:


«Люблю літо,море,сонце,люблю проводити час з своїми дітьми,бачити,як вони ростуть та дорослішають.Мрію про їхнє щасливе майбутнє.

В акції вирішила взяти участь,тому що дуже хотіла поїхати на море з дітьми. Коли виграла, відчула,звісно, радість, це було дуже несподівано для мене.

Мрії збуваються!»


А попереду на вас чекає багато цікавих конкурсів, слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Тепер послуга пролонгації кредиту в MoneyBOOM буде безкоштовною завжди! Ми розуміємо, що життєві обставини не завжди залежать від нас і готові пити вам назустріч у важких ситуаціях. Більше не доведеться перейматися, якщо ви не встигаєте повернути кредит своєчасно - ви можете оформити пролонгацію навіть у останній день дії кредитного договору абсолютно безкоштовно. Нагадуємо, що термін пролонгації не може бути більшим, ніж початковий строк дії кредитного договору.Ми піклуємося про вас!

Підсумки акції «Хочу на море»

Акцію «Хочу на море» завершено! За умовами акції, було розіграно 2 сертифікати від туристичної агенції «Поїхали з нами», кожен на суму 7000 гривень. Розіграш відбувся серед тих, хто виконав умови конкурсу. 

Акція проходила у соціальній мережі Facebook, а переможця було обрано за допомогою сервісу random.org. Подивитися відео розіграшу можна тут: https://youtu.be/VIa6K5V7BE4

Попереду багато цікавих конкурсів, слідкуйте за ними в офіційній групі MoneyBOOM.


Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Щасливим переможцем травневої акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM» став Іван Фединяк. 

Виявляється, Іван неодноразово користивувася нашими послугами і завжди своєчасно повертав кредит, а під час чергового звернення отримав ще й новий iPhone 6s! 


Коли ми подзвонили Івану та розповіли йому про виграш, він навіть не повірив. Іван не був учасником наших спільнот у соціальних мережах і не стежив за проведенням акції, тому новина стала для нього справжнім сюрпризом. Але вже за декілька днів приз був доставлений переможцю — і тут вже не можна сумніватися у реальності подій. 

Іван каже, що дуже щасливий отримати такий несподіваний і приємний подарунок, та дякує сервісу MoneyBOOM за розширення фінансових можливостей та здійснення мрій! А ми із задоволенням продовжимо дивувати клієнтів сюрпризами!

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

MoneyBOOM розпочинає літній флешмоб «Хочу на море»! Акція почнеться 30.06.2017! 

Ми просто обожнюємо літо, і впевнені, що ви теж його любите. І зараз ви полюбите його ще більше — сервіс MoneyBOOM розпочинає акцію «Хочу на море» для улюблених клієнтів. В рамках акції ми розіграємо серед учасників спільноти соціальної мережі Facebook два сертифіката від турагентства номіналом 7000 гривень. Не пропустіть можливість поїхати у відпустку за наш рахунок, адже що може бути краще подорожі у подарунок?

 Щоб взяти участь в акції, вам необхідно: 

1. Бути учасником спільноти MoneyBOOM Facebook. 

2. Поставити лайк до запису про акцію та зробити репост. 

3. За період акції буду опубліковано 3 записи, необхідно зробити репост кожного з них. До репосту кожного з записів треба додати хештег #хочунаморе на своїй стіні.Стіна має бути відкрита для перегляду. Все, тепер залишається тільки чекати результатів розіграшу. Переможця ми визначимо 17 липня, о 14:00, за допомогою сервісу random.org. Повні правила та умови акції тут.

Бажаємо успіхів!

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію продовжено! 

Дорогі друзі, якщо ви зараз постали перед життєвими труднощами, і немає можливості виплатити кредит своєчасно, ви можете скористатися послугою пролонгації. Акція від MoneyBOOM «Пролонгуй кредит безкоштовно» продовжується до 15.07.2017! Кожен клієнт компанії може перенести термін виплати позики на пільгових умовах. Тобто, в період акції вам не доведеться сплачувати комісію у розмірі 150 гривень за користування послугою пролонгації. 

Співпрацювати з нами вигідно!

Отримати кредит онлайн
Отримати кредит онлайн
Підсумки акції «Святкуй з MoneyBOOM»

Підсумки акції «Святкуй з MoneyBOOM»

Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Розпочинається новорічна акція «Святкуй з MoneyBOOM»

Розпочинається новорічна акція «Святкуй з MoneyBOOM»

Підсумки акції «Happy Birthday, MoneyBOOM»

Підсумки акції «Happy Birthday, MoneyBOOM»

З Днем Народження, MoneyBOOM!

З Днем Народження, MoneyBOOM!

Історії переможців акції «Хочу на море»

Історії переможців акції «Хочу на море»

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Підсумки акції «Хочу на море»

Підсумки акції «Хочу на море»

Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Чому ми? П'ять унікальних переваг MoneyBOOM

 • Швидкість

  Гроші будь-коли з мінімальною втратою часу

 • Простота

  Просте оформлення кредиту через Інтернет

 • Мобільність

  Отримання грошей на будь-яку банківську картку України

 • Прозорість

  Відсутність комісій та платежів при оформленні кредиту

 • Лояльність

  Наступні кредити для існуючих клієнтів більші за сумою