Кредитний калькулятор для нових клієнтів

0,01 відсоток терміном до 7 днів
250.18
%

Платіж без знижки:

Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів
Заповніть коротку форму заявки
Підпишіть кредитний договір онлайн
Отримайте грошіна вашу картку

Акції і новини

Всі новини

Вся актуальна інформація про роботу і нововведення сервісу MoneyBOOM публікується в розділі новин. Компанія регулярно радує клієнтів цікавими акціями і розіграшами цінних призів - не пропустіть! Слідкуйте за конкурсами в групі соціальної мережі Facebook.

Вся актуальна інформація про роботу і нововведення сервісу MoneyBOOM публікується в розділі новин. Компанія регулярно радує клієнтів цікавими акціями і розіграшами цінних призів - не пропустіть! Слідкуйте за конкурсами в групі соціальної мережі Facebook.

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

 • Швидка видача грошей

  Новим клієнтам гроші на карту за 7 хвилин, а постійним онлайн кредит

 • Кредит на карту з Bank ID

  Отримайте до 20000 грн.  без завантаження фото документів

 • Без зайвих комісій

  Пролонгація безкоштовна! Платіть тільки за користування грошима

 • Система лояльності

   Акції та постійні промокоди на знижку для клієнтів

У зв'язку із вторгненням російської федерації на територію України, призупинено надання кредитів після 24.02.20202 року. Товариство повідомляє, що всі кредити, видані клієнтам до дати вторгнення російської федерації на територію України та здійснення нею збройної агресії по відношенню до України, обслуговуються Товариством у повному обсязі.
Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну денну відсоткову ставку (APR), яка становить 3,5 відсотка (до 1277,5 відсотків річних). Звертаємо увагу, що в період дії акційної пропозиції та/або відсутності порушень щодо виконання кредитного договору, процентна ставка за користування кредитом становить від 0,01 відсотка до 2,1 відсотка в день (3,65 - 766,5 відсотків річних). При отриманні необхідної грошової суми, приклад розрахунку наступний:
 • Сума кредиту – 1000 грн., термін кредиту – 7 днів, процентна ставка – 0,01 процент, до виплати – 1000,70грн. (в день процент – 0,1 грн.)
 • Сума кредиту – 1000 грн., термін кредиту – 30 днів, процентна ставка – 0,01 процент, до виплати – 1003,00грн. (в день процент – 0,1 грн.)
 • Сума кредиту – 1000 грн., термін кредиту – 30 днів, процентна ставка – 2,1 процент, до виплати – 1630,00грн. (в день процент – 21 грн.)
На вимогу статті 12 ЗУ «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» надаємо інформацію, необхідну для укладення договору про надання фінансової послуги:
 1. ТОВ «ІНФІНАНС», далі також «Компанія», надає фінансові позики фізичним особам в гривні на строк до 1 (одного) року. Мінімальна сума кредиту становить 250,00 грн. Максимальна сума кредиту становить 20 000,00 гривень. В період дії акційної пропозиції, і за умови належного виконання зобов'язань, вартість фінансової послуги становить до 766,5 відсотків річних. При скасуванні/призупиненні Акційної пропозиції або порушенні умов договору нараховується процентна ставка в розмірі 3,5 відсотка від суми заборгованості за кожен день такого порушення.
 2. Додаткові послуги крім надання фінансової позики не надаються. Компанією не вимагається при отриманні клієнтами фінансових послуг будь яких додаткових сплат, платежів тощо.
 3. Сплата податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги не передбачена, крім випадків визначених в законодавстві України.
 4. Кредитний договір укладається на сайті Компанії в електронній формі. Порядок укладення кредитного договору відбувається згідно Правил надання фінансових послуг, які є невід’ємною частиною кредитного договору та які розміщено на Сайті. Кредитний договір укладається строком дії на 1 рік та діє до повного виконання сторонами зобов’язань по Договору. Строк надання кредиту становить до 1 (одного) календарного року. Мінімальний строк користування кредитом обирається Клієнтом. Процентна ставка за кредитним договором фіксована та не може бути збільшена без письмової згоди Клієнта. Внесення змін та доповнень до Кредитного договору оформлюється шляхом укладення між Сторонами додаткових угод до нього. Всі зміни, доповнення, додаткові угоди та додатки до Кредитного договору є невід’ємною його частиною. Договір припиняється належним виконанням сторонами його умов. Кредитний договір може бути розірваний тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до кредитного договору.
 5. Клієнт має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору про споживчий кредит без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит Клієнт повідомляє Компанію у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України "Про електронні документи та електронний документообіг") до закінчення 14 денного строку з дня укладення договору про споживчий кредит. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит Клієнт зобов’язаний повернути Компанії грошові кошти, одержані згідно з кредитним договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит.
 6. Клієнт має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути кредит, за умови письмового повідомлення Компанію про намір дострокового повернення кредиту з оформленням відповідного документа. Клієнт у разі дострокового повернення кредиту сплачує Компанії проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, за період фактичного користування кредитом.
 7. Обов’язком Клієнта, що уклад кредитний договір, є відслідковування на сайті Компанії інформації та документів, що розміщуються в його Особистому кабінет, інформаційних повідомлень, змін та/або доповнень до Правил.
 8. Врегулювання спірних питань, що виникають в процесі надання фінансової послуги і захисту прав споживача, в тому числі і вирішення спорів в досудовому порядку, здійснюється в процесі письмового спілкування користувача з компанією (переговорний процес) засобами поштового / електронного зв'язку. Для листування використовується поштову адресу ТОВ «ІНФІНАНС» 01033, Україна. Київ, вул. Жилянська, б. 41, електронна пошта info@infinance.com.ua.
 9. У випадку неможливості розв’язати спірні питання Клієнт має право звернутись до Регулятора за наступними реквізитами:
  Реквізити органу, що здійснює держ. регулювання ринків фінансових послуг: Національний банк України, адреса: вул. Інститутська, 9, г.Київ-8, 01601, телефон: 0 (800) 505 240
  Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, адреса 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, телефон (044) 2791270
 10. Компанія не пропонує фінансових послуг через інші фінансові установи.