Кредитний калькулятор
Сума:
Термін:
Повернення:
Промокод:

Март 2017

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Апрель 2017

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Заповніть коротку форму заявки
Підпишіть кредитний договір онлайн
Отримайте гроші на вашу карту

Отримати кредит онлайн

MoneyBOOM - це миттєві гроші до 7 000 грн. на 30 днів через Інтернет на діючу банківську карту. Сервіс MoneyBOOM надає можливість отримати гроші, коли Вам відмовили в банку або відсутня застава для ломбарду. Все, що Вам необхідно – оформити заявку на сайті www.moneyboom.com.ua. Послуга доступна 7 днів на тиждень 24 години на добу. Проценти сплачуються за фактичну суму кредиту та за фактичний час користування кредитними грошима.

Історії переможців акції «Хочу на море»

Нещодавно ми підвели підсумки літньої акції «Хочу на море», у якому було розіграно 2 сертифікати на відпочинок від туристичної агенції Поїхали з нами.


Нашими переможницями стали Тетяна Парафіно та Ірина Семенюк.


Тетяна Парафіно розповідає про себе, мрії та участь у конкурсі:


«Мріяла цього літа поїхати відпочити на море. Випадково побачила у стрічці новин конкурс під назвою «Хочу на море», від MoneyBOOM та агентства «Поїхали з нами», подумала: от було б чудово виграти. І вирішила взяти участь про всяк випадок)) На перемогу, якщо чесно, не сподівалася. Коли мої друзі на Facebook почали мене вітати, не повірила власним очам. Ну і звісно ж, була дуже рада такому везінню. Все-таки, якщо дуже сильно про щось мріяти, мрії почнуть збуватися, тепер я точно це знаю.

Планую найближчим часом скористатися сертифікатом та відпочити на море.

Дуже дякую компанії MoneyBOOM за надану можливість, тепер я зможу втілити вся свої відпускні фантазії!)»


Ірина Семенюк:


«Люблю літо,море,сонце,люблю проводити час з своїми дітьми,бачити,як вони ростуть та дорослішають.Мрію про їхнє щасливе майбутнє.

В акції вирішила взяти участь,тому що дуже хотіла поїхати на море з дітьми. Коли виграла, відчула,звісно, радість, це було дуже несподівано для мене.

Мрії збуваються!»


А попереду на вас чекає багато цікавих конкурсів, слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Тепер послуга пролонгації кредиту в MoneyBOOM буде безкоштовною завжди! Ми розуміємо, що життєві обставини не завжди залежать від нас і готові пити вам назустріч у важких ситуаціях. Більше не доведеться перейматися, якщо ви не встигаєте повернути кредит своєчасно - ви можете оформити пролонгацію навіть у останній день дії кредитного договору абсолютно безкоштовно. Нагадуємо, що термін пролонгації не може бути більшим, ніж початковий строк дії кредитного договору.Ми піклуємося про вас!

Підсумки акції «Хочу на море»

Акцію «Хочу на море» завершено! За умовами акції, було розіграно 2 сертифікати від туристичної агенції «Поїхали з нами», кожен на суму 7000 гривень. Розіграш відбувся серед тих, хто виконав умови конкурсу. 

Акція проходила у соціальній мережі Facebook, а переможця було обрано за допомогою сервісу random.org. Подивитися відео розіграшу можна тут: https://youtu.be/VIa6K5V7BE4

Попереду багато цікавих конкурсів, слідкуйте за ними в офіційній групі MoneyBOOM.


Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Організатор проведення Програми лояльності: Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНФІНАНС», код ЄРПОУ 39083990, юридична особа, створена за законодавством України та зареєстрована за адресою: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, 41; 

Період проведення акції: 13.06.2017 по 31.12.2017 включно на всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей), де є технічна можливість проведення додаткової угоди по Програмі лояльності; 

Опис Програми лояльності: Програма пропонує вигідні умови погашення для клієнтів, які більше 70 днів знаходяться на прострочці, яким нараховуються штрафні санкції більше ніж 70 днів з дня початку нарахування штрафних санкцій; При виконанні клієнтом умов Програми лояльності компанія зобов’язується анулювати 50% нарахованих відсотків та інші платежі за умовами договору фінансового кредиту. 

Інструмент Програми лояльності: продукт «Програма лояльності»; 

Учасники Програми лояльності (критерії): клієнти, які знаходяться на прострочці 50+ днів, не виконують умови фінансового кредиту у повному обсязі та зробили оплату тіло (100%) та нараховані відсотки (50%) в період проведення Програми лояльності; 

Умови проведення Програми лояльності для клієнтів: Для того, щоб взяти учать в Програмі необхідно: 

1. Бути клієнтом MoneyBOOM з загальною сумою заборгованості не менше, ніж 1000 грн; 

2. Бути на зв’язку з компанією MoneyBOOM по офіційним каналам зв’язку (телефон та електронна пошта) з сайту https://moneyboom.ua/; 

3. Оплатити гарантійний платіж для закриття у розмірі не менше тіло (100%) та нараховані відсотки (50%); 

4. Повідомити в телефонному режимі про оплату, згідно Програми Лояльності. Письмового підтвердження від клієнта не вимагається, в зв’язку з тим, що кредити видаються по всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей) і компанія не має регіональних відділень. 

Інші умови: 

1. Організатор Програми лояльності залишає за собою право збільшувати чи зменшувати строки проведення Програми, а також змінювати умови проведення Програми за умови повідомлення клієнтам про такі зміни через розміщення на сайті https://moneyboom.ua/, в соціальних мережах та СМС-повідомлення. 

2. Участь в даній Програмі лояльності означає ознайомлення з умовами її проведення та повну згоду з ними всіх Учасників Програми лояльності. Порушення Абонентом умов Програми лояльності або відмова від належного виконання умов вважається відмовою клієнта від участі в Програми лояльності. При цьому така фізична особа не має права на одержання від Організатора Програми лояльності будь-якої компенсації. 

3. У разі невиконання та/або неналежного виконання клієнтом цих Умов, Організатор має право відмовити клієнту в участі в Програмі лояльності (з або без повідомлення на розсуд Організатора). 

4. Цей публічний документ включає в себе повні та вичерпні Умови проведення Програми лояльності. У випадку, якщо які-небудь питання не врегульовані цим документом, Організатор залишає за собою право приймати рішення з такого питання самостійно та на власний розсуд. Всі рішення Організатора є остаточними. 

*Детальна інформація щодо умов проведення Акції доступна за телефоном контакт-центру Організатора: (044) 490062 41.

Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Щасливим переможцем травневої акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM» став Іван Фединяк. 

Виявляється, Іван неодноразово користивувася нашими послугами і завжди своєчасно повертав кредит, а під час чергового звернення отримав ще й новий iPhone 6s! 


Коли ми подзвонили Івану та розповіли йому про виграш, він навіть не повірив. Іван не був учасником наших спільнот у соціальних мережах і не стежив за проведенням акції, тому новина стала для нього справжнім сюрпризом. Але вже за декілька днів приз був доставлений переможцю — і тут вже не можна сумніватися у реальності подій. 

Іван каже, що дуже щасливий отримати такий несподіваний і приємний подарунок, та дякує сервісу MoneyBOOM за розширення фінансових можливостей та здійснення мрій! А ми із задоволенням продовжимо дивувати клієнтів сюрпризами!

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

MoneyBOOM розпочинає літній флешмоб «Хочу на море»! Акція почнеться 30.06.2017! 

Ми просто обожнюємо літо, і впевнені, що ви теж його любите. І зараз ви полюбите його ще більше — сервіс MoneyBOOM розпочинає акцію «Хочу на море» для улюблених клієнтів. В рамках акції ми розіграємо серед учасників спільноти соціальної мережі Facebook два сертифіката від турагентства номіналом 7000 гривень. Не пропустіть можливість поїхати у відпустку за наш рахунок, адже що може бути краще подорожі у подарунок?

 Щоб взяти участь в акції, вам необхідно: 

1. Бути учасником спільноти MoneyBOOM Facebook. 

2. Поставити лайк до запису про акцію та зробити репост. 

3. За період акції буду опубліковано 3 записи, необхідно зробити репост кожного з них. До репосту кожного з записів треба додати хештег #хочунаморе на своїй стіні.Стіна має бути відкрита для перегляду. Все, тепер залишається тільки чекати результатів розіграшу. Переможця ми визначимо 17 липня, о 14:00, за допомогою сервісу random.org. Повні правила та умови акції тут.

Бажаємо успіхів!

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію продовжено! 

Дорогі друзі, якщо ви зараз постали перед життєвими труднощами, і немає можливості виплатити кредит своєчасно, ви можете скористатися послугою пролонгації. Акція від MoneyBOOM «Пролонгуй кредит безкоштовно» продовжується до 15.07.2017! Кожен клієнт компанії може перенести термін виплати позики на пільгових умовах. Тобто, в період акції вам не доведеться сплачувати комісію у розмірі 150 гривень за користування послугою пролонгації. 

Співпрацювати з нами вигідно!

Підсумки розіграшу iPhone 6s в рамках акції «Відпочивай з MoneyBOOM»

А ми провели розіграш iPhone 6s в рамках акції «Відпочивай з MoneyBOOM». Переможця було обрано за допомогою сервісу random.org сьогодні, в 15:00. Вітаємо Івана Фединяка — щасливого власника новенького iPhone 6s 32 Гб! 

Відео розіграшу можно знайти тут: https://youtu.be/iVLRan31qSk

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію продовжено! 

Дорогі друзі, ми розуміємо, що життя непередбачуване і не завжди все складається так, як ми планували. Якщо вас наздогнали непередбачені обставини і ви не можете вчасно повернути кредит, сервіс MoneyBOOM пропонує послугу пролонгації. 

Поспішаємо повідомити, що акція «Пролонгуй кредит безкоштовно» продовжується до 15.06.17! Кожен клієнт компанії MoneyBOOM може збільшити термін кредитного договору на пільгових умовах. Це означає, що комісія за пролонгацію в розмірі 150 гривень не буде зніматися при оформленні послуги. 

Співпрацювати з нами вигідно!

Травнева акція від «Відпочинь з MoneyBOOM»: вигравай призи у фотоконкурсі, та приймай участь в розігращі iPhone 6s

Весна - чудова пора року. Розквітають дерева, сонце стає яскравішим, хочеться проводити на вулиці якомога більше часу. А ви вже насолоджуєтеся теплим сонечком і весняним ароматом? 

Тоді пропонуємо вам відпочивати з користю — компанія запускає два конкурси «Отдохни з MoneyBOOM». Умови першого конкурсу такі: 

1. Ви повинні бути членом групи. 

2. Поставити під записом лайк і зробити репост з підписом «Беру участь». 

3. Роздрукувати прикріплений нами до цієї записі шаблон в кольоровому форматі і дописати фразу в порожньому полі (проявіть фантазію). 

4. Після цього зробіть оригінальне фото з травневих свят, на ньому в руках ви повинні тримати заповнений шаблон. Фото публікуйте на своїй сторінці з хештегом #відпочивайзманибум. Опублікувати запис потрібно в період з 1 по 14 травня включно. 

5. Перевірте настройки доступу: ваша стіна повинна бути доступна для перегляду іншим користувачам. 

6. Чекайте результатів конкурсу.

Ми визначимо 3-х переможців серед учасників за допомогою сервісу random.org 15 травня о 14:00, кожен із щасливчиків отримає один подарунок: набір для пікніка, сумку-холодильник або поповнення рахунку на 150 грн 

Увага! Взяти участь в конкурсі одна людина може тільки в одній соціальній мережі, VK або Facebook.

Але це ще не все. Попереду найцікавіше. Зафіксуйте яскраві моменти на новий, модний смартфон! Ставайте учасником розіграшу іPhone 6s! Щоб стати учасником потрібно: 

1. оформити позику у нас з 1 по 30 травня; 

2. обов'язково вкажіть акційний промокод в заявці на позику, якій окрім участі в розіграші дарує знижку -20% на отримання кредиту. Промокод дійсний до 30 травня. 

Отримати промокод можна у адміністратора групи в соціальній мережі, крім того, наші постійні клієнти отримають новий промокод в SMS-повідомленні або по електронній пошті. Переможця ми визначимо за допомогою сервісу random.org 31 травня о 15:00. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашому офіційному Youtube каналі, на сайті, і на офіційних сторінках в ВКонтакте і Facebook. Що ж, бажаємо всім успіху! Відпочивай яскравіше з MoneyBOOM! Офіційні умови акції читайте тут

* В акції можуть взяти участь всі жителі України. Один переможець акції отримає іPhone 6s в подарунок. Під виграшем розуміється можливість придбання товару за 1 грн. 

* Ми знаємо, що привернути увагу до своїх робіт можна різними способами, тому звертаємо вашу увагу на те, що роботи, які містять нецензурну лексику, образи чи будь-які інші матеріали, що носять непристойний характер, будуть виключені з участі в конкурсі, а їх автори заблоковані (за рішенням адміністрації спільноти).

Акція «Великдень з MoneyBOOM» — Конкурс із загадкою!

Квітень у розпалі, а це значить, що попереду нас чекає безліч весняних свят! Ви вже готові поїдати паски і фарбувати яйця? А отримувати круті подарунки готові? Тоді беріть участь в конкурсі «Великдень з MoneyBOOM»!

Умови конкурсу прості: 

1. Бути підписником MoneyBOOM у соціальній мережі Facebook. 

2. Поставити лайк і зробити репост запису-оголошення про конкурс собі на стіну. 

3. 16-го квітня о 14:00 ми опублікуємо в групі загадку, розгадку якої потрібно написати в коментарях. 

4. Звертаємо увагу, що відповіді будуть враховуватися до 18-го квітня 12.00. 

Переможець отримає в подарунок сертифікат сумою 1000 грн. на покупки в інтернет-магазині Rozetka!За допомогою random.org ми виберемо зі списку тих, хто відповив правильно, переможця і оголосимо його 18-го квітня о 14:00. Проведіть Великдень весело з MoneyBOOM! 

Отримати кредит онлайн
Отримати кредит онлайн
Історії переможців акції «Хочу на море»

Історії переможців акції «Хочу на море»

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Безкоштовна пролонгація назавжди!

Підсумки акції «Хочу на море»

Підсумки акції «Хочу на море»

Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Програма рефінансування для клієнтів «MoneyBOOM»

Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Історія переможця акції «Вигравай iPhone 6s з MoneyBOOM»

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

Літній флешмоб від MoneyBOOM — акція «Хочу на море»

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Підсумки розіграшу iPhone 6s в рамках акції «Відпочивай з MoneyBOOM»

Підсумки розіграшу iPhone 6s в рамках акції «Відпочивай з MoneyBOOM»

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Акцію «Лонгуй безкоштовно» ПРОДОВЖЕНО

Травнева акція від «Відпочинь з MoneyBOOM»: вигравай призи у фотоконкурсі, та приймай участь в розігращі iPhone 6s

Травнева акція від «Відпочинь з MoneyBOOM»: вигравай призи у фотоконкурсі, та приймай участь в розігращі iPhone 6s

Акція «Великдень з MoneyBOOM» — Конкурс із загадкою!

Акція «Великдень з MoneyBOOM» — Конкурс із загадкою!

Чому ми? П'ять унікальних переваг MoneyBOOM

 • Швидкість

  Гроші будь-коли з мінімальною втратою часу

 • Простота

  Просте оформлення кредиту через Інтернет

 • Мобільність

  Отримання грошей на будь-яку банківську картку України

 • Прозорість

  Відсутність комісій та платежів при оформленні кредиту

 • Лояльність

  Наступні кредити для існуючих клієнтів більші за сумою