Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Кредит онлайн без дзвінків і поручителів цілодобово

Онлайн кредит - найпопулярніший фінансовий продукт, який дозволяє швидко вирішити фінансові складності. Сервіс «MoneyBoom» - це можливість взяти кредит онлайн без дзвінків і відмови в Україні максимально оперативно і зручно. Ми зібрали компанію професіоналів в сфері мікрокредитування і створили наш сервіс з однією метою - допомагати людям. Наша компанія працює в режимі онлайн 24/7 і дозволяє в разі потреби взяти кошти в борг за 7 хвилин.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Кредит онлайн без відмови і дзвінків в Україні

Сервіс MoneyBOOM надає можливість обзавестися грошима, коли Вам відмовили в банку або відсутня застава для ломбарду.

Терміновий кредит на карту - це можливість отримати кошти на невідкладні потреби. За допомогою сервісу MoneyBoom ​​ви можете отримати споживчий кредит онлайн без відмови і дзвінків оператора на короткий термін. При цьому ви самі вибираєте на сайті суму і термін, які вам потрібні, а не приймаєте доступні пропозиції від компанії.

Крім стандартних переваг, притаманних більшості МФО, MoneyBOOM виділяється:

 • якісною роботою call-центру;
 • зручним інтерфейсом на сайті;
 • наявність власного додатка і можливістю використовувати Bank ID для авторизації в додатку

Перш ніж вибрати суму і термін позики, вивчіть умови надання кредиту і раціонально підійдіть до стану свого бюджету. Зручність отримання грошей полягає в тому, що всі операції виконуються через Інтернет в режимі онлайн. Отримати їх можна як на рахунок, так і на банківську карту.

Взяти кредит на карту терміново в МФО України

Де взяти кредит на карту терміново в Україні не втративши при цьому свого часу? Це питання хвилює багатьох позичальників, які потребують швидкого отримання невеликої суми грошей. Сервіс «MoneyBoom» - це можливість взяти позику просто, швидко, надійно і зручно. Для цього вам буде потрібно надати мінімальний набір документів, а час розгляду заявки становить 5-10 хвилин.

Більшість компаній, представлених в країні, пропонують банківські кредити на не дуже вигідних умовах. Кожна організація пропонує свої умови видачі позик. Компанії можуть пропонувати кредит без дзвінків за дуже низькими відсотковими ставками, але стягувати комісію за переказ коштів. Або брати одноразову плату за надання послуг. І в такому випадку їхні послуги виходять клієнтам дорожче. 

Якщо ви берете кредит у нас - то зазначена на калькуляторі позик сума буде остаточною. І більше з вас нічого не стягуватимуть. Але інші компанії не завжди такі чесні, як ми. Тому слід уважно поставитися до їхніх вимог і особливостям надання позик у наших конкурентів.

Онлайн позики від MoneyBoom ​​це гроші на карту в Україні максимально швидко. Ви отримуєте потрібну суму:

 • без дзвінків оператора
 • без дзвінків родичам
 • не перевіряти вашу кредитну історію
 • не вимагаючи довідку про доходи

Ми використовуємо виключно свої особисті напрацювання в плані скорингу (присвоєння кредитного рейтингу). Тому отримати мікрокредит на карту у нас можуть люди з з поганою кредитною історією або без кредитної історії взагалі. Все, що потрібно для заявки на онлайн займ:

 1. паспорт
 2. ідентифікаційний код (просто номер)
 3. робочий номер мобільного телефону

Буде плюсом, якщо у вас постійний рівень доходу.

Онлайн заявка на кредит без перевірок і дзвінків

Сучасні компанії відкривають широкі можливості для своїх клієнтів, адже тепер ви можете взяти кредит онлайн без перевірок і дзвінків. Таким чином, свої фінансові проблеми можна вирішити в Інтернеті. При цьому вам не потрібно буде надавати документи, шукати поручителя. Досить просто вибрати суму і термін на нашому сайті. Далі потрібно вивчити особливості надання позик, після чого оформити кредит онлайн. Процедура оформлення проста: потрібно заповнити заявку на нашому сайті, залишити свої дані, визначитися з сумою позики і способом її отримання - на карту або онлайн.

 1. У шапці сайту знайдіть кредитний калькулятор.
 2. Виберіть суму і термін позички, потягнувши за повзунки і вкажіть промо-код, якщо він у вас є.
 3. Натисніть кнопку "Отримати кредит". Вам відкриється вікно реєстрації.
 4. Для реєстрації особистого кабінету вкажіть ваші контакти і придумайте пароль для подальшого входу в ваш кабінет.
 5. На вказаний номер телефону вам прийде смс з кодом. Його необхідно ввести в поле на сайті.
 6. Далі вас перенаправить в розділ, де потрібно внести дані про себе і платіжні реквізити. Правдиво вказуйте свої дані, від цього залежить ваше отримання позики.
 7. Увага! Після реєстрації вам може зателефонувати оператор, що б поставити кілька запитань і переконатися, що надані дані належать саме вам, а не шахраям. Поставтеся до цього з розумінням!
 8. Ознайомтеся з умовами кредитування та підтвердіть їх. Дані кредитного договору будуть відправлені на контактний email, вказаний при реєстрації.
 9. Далі система обробить вашу заявку. Це може зайняти кілька хвилин. У разі схвалення вам прийде повідомлення на телефон або email з кодом підтвердження. Його необхідно ввести в особистому кабінеті, тим самим підтвердивши договір.