Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Взяти кредит через інтернет на карту будь-якого банку

MoneyBOOM - це можливість отримати потрібну суму грошей без надання документів та пошуку поручителя. Кредит через інтернет на карту - зручне і вигідне рішення проблеми. Наприклад, при затримці зарплати або нестачі коштів на оплату оренди. Головні переваги такого способу отримання грошей - це оперативність, відсутність необхідності в наданні великої кількості документів. Досить просто залишити заявку в режимі онлайн і надати паспорт. Витрачайте свій час з розумно!

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Як взяти кредит через інтернет на карту

Інтернет позики в Україні є невеликий кредит, який надається на короткий термін. Найчастіше необхідність в його отриманні виникає при нестачі коштів на оплату товарів або послуг. За допомогою сервісу MoneyBoom ​​ви можете взяти мікропозику онлайн на карту.

Незважаючи на досить високі процентні ставки, даний спосіб кредитування для багатьох позичальників залишається головним способом швидкого отримання потрібної суми грошей. Вся документація оформляється оперативно, при цьому вам не потрібно збір документів, довідок. Досить просто оформлення заявки на сайті і посвідчення особи (надання паспорта).

Якщо людині недостатньо грошей, а оплатити покупку або послугу потрібно терміново, то кращий вихід - це оформлення кредиту на карту терміново через інтернет. Наш сайт дає можливість оперативно отримати позику і розрахуватися за необхідну річ. Для сучасних людей інтернет позики - це комфортний спосіб отримати гроші в найкоротші терміни. Ознайомтеся з методами видачі онлайн позик у нас докладніше.

Кредит з поганою КІ можливий

Багато позичальників навіть не знають, що про них збирається досьє, яке називається кредитна історія. Вона зберігається в Бюро кредитних історій, і саме на її основі банк або мікрофінансових організація приймають рішення про видачу коштів. І багато компаній відмовляються працювати з клієнтами, якщо у них були проблеми з виплатою і чи прострочення. «MoneyBoom» - це можливість отримати кредит через інтернет з поганою історією. Наша компанія видають гроші на різних умовах, при цьому кредитна історія не грає вирішальну роль.

Конкурентні переваги і особливості:

 • можливість отримання кредиту на будь-яку банківську карту;
 • період кредитування від 5 до 30 днів .;
 • дострокове погашення можливо без штрафних санкцій;
 • система прийняття рішень працює автоматизовано 24 години на добу;
 • погасити кредит можна через інтернет, термінал або в будь-якому банку;
 • високий відсоток видачі кредиту;
 • якісна робота call-центру;
 • зручний інтерфейс на сайті.

Як це працює

 1. Заповніть заявку.
  Заповніть просту заявку на нашому сайті. Для успішної реєстрації заявки Вам знадобиться паспорт громадянина України, ІПН і мобільний телефон.
 2. Дізнайтеся рішення.
  Система автоматично прийме рішення за Вашою заявою, грунтуючись на даних, зазначених Вами. Як правило, для цього не потрібно більше трьох хвилин.
 3. Отримайте гроші.
  У повідомленні Ви отримаєте логін і пароль до доступу в Особистий кабінет, де Ви зможете отримати схвалений займ на віртуальну або пластикову карту.

Ми видаємо гроші на карту, коли інші відмовляють. Перевірена компанія з великими досвідом і професіоналами в частині кредитування. Ми працюємо на всій території країни. Від Одеси до Чернігова, від Харкова до Львова. Все, що потрібно це мати картою будь-якого банку (Visa / Mastercard) і робочим номером телефону.

Відгуки про MoneyBoom

Наводимо найтепліші відгуки наших клієнтів про роботу:

Відмінний спосіб отримати невелику суму грошей швидко, прямо на карту, все прозоро і зрозуміло. Може реально виручити і не потрібно бігти у когось позичати.

Олексій, м Миргород

Працюю зварником на заводі Океан. У нас затримували зарплату, а доньці потрібно було оплатити художню школу. Компанія допомогла фінансово і дитина не пропустила жодне заняття. Спасибі вам велике!

Ігор, м Миколаїв

Видали після того, як всі інші компанії куди я подав дали відмову. Виручили на п'ятірочку. Я тепер і одного і брату рекомендую вас.

Інокентій, м.Ізмаїл