Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Взяти кредит онлайн без поручителів в Україні

MoneyBOOM в будь-який час доби допоможе взяти кредит онлайн на карту без поручителів і застави. Наша компанія не просто надає послуги кредиту: Ми розглядаємо заявки на отримання позик на будь-які цілі. Для це вам просто потрібно вибрати суму і термін позики вгорі сайту і натиснути жовту кнопку "Оформити кредит".

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Миттєвий кредит вважається більш затребуваним ніж банківський, оскільки для його отримання достатньо заповнити онлайн-заявку, надати паспортні дані та ІПН. Розгляд заявки зазвичай займає до 10 хвилин. І після цього гроші переводяться на банківську карту позичальника або банківський рахунок.

Кредит онлайн без поручителів в Україні выдаєтся, як правило, на суму до 15-ти тисяч гривень, і зазвичай на термін 1 місяць. Оформити заявку на такий онлайн кредит можна не виходячи з дому, скориставшись доступом до мережі Інтернет і своїм мобільним телефоном.

При цьому, вимоги MoneyBoom до оформлення займу більш лояльніші, ніж умови кредитування в банках. Також в банку неможливо отримати кредит з поганою кредитною історією, а в MoneyBoom, не зважаючи на наявність поганої КІ, шансы все ж таки зостаються.

Загальна інформація щоб отримати кредит онлайн на картку без довідок і поручителів

 1. Термін кредитування до 31 дня
 2. Максимальна річна відсоткова ставка не перевищує 639%
 3. Додаткові комісії і платежі за кредитом не стягуються
 4. Для оформлення і отримання грошей не потрібна застава
 5. При займі в 1000 грн. на термін 30 днів плата за користування коштами складатиме 1,75% в день, тобто 10 гривень в день
 6. Компанія дозволяе користуватись промокодами, які дають знижку 30%, або навіть 50%

Кожен з кредитів можна продовжити на набагато довший термін. Однак варто пам'ятати про основну мету мікрозаймів - це швидкі гроші на поточні потреби. Користуватись ними довго - надто дорого!

Що таке МФО MoneyBOOM

Фінансова компанія (МФО) «MoneyBoom» працює на ринку України більше 5-ти років і надає послуги з кредитування населення. Це мірокфінансова установа, що працює виключно онлайн та надає швидкі мікрокредити повнолітнім особоам України. Отримати такий онлайн кредит без поручителів може особа, що досягла 18 років та має стабільний фінансовий дохід. Особи віком від 20 років мають більші шанси отримати кредит без справок и поручителів.

Також компанія не відмовляє у наданні микрозаймів людям з поганою кредитною істориєю и просрочками.

Наші послуги постійно затребувані і актуальні, оскільки дозволяють населенню вирішити свої фінансові потреби в максимально короткий час. Ми пропонуємо своїм клієнтам прості і доступні мікропозики до зарплати від 250 гривень до 10000 грн на будь-які споживчі цілі:

 • кредит до зарплати
 • на ремонт автомобіля
 • кредит на навчання
 • на оренду або ремонт квартири 
 • на лікування 
 • та інші невідкладні потреби. 

Як взяти кредит на карту без поручителів і дзвінків

Взяти кредит на карту без поручителів і без дзвінків в «MoneyBOOM» можливо з мінімальним пакетом документів: паспорт та ідентифікаційний код. Оформити заявку можна зручним для Вас способом: у відділенні компанії або он-лайн на сайті. Гроші можна отримати без довідки про доходи просто заповнивши анкету зі звичаними запитанніми та прикріпивши фото паспорта. 

У ході багаторічної кропіткої роботи в нашій компанії сформувалася концепція лояльності у взаємодії з нашими клієнтами, яка заснована на довірі та взаєморозумінні. Ми поєднуємо оперативність і якість з індивідуальним підходом.

Саме тому, якщо знову знадобився кредит, люди звертаються тільки до нас. Допомагаючи тим самим розвиватися і залишатися однією з найбільш надійних і стабільних компаній на ринку України. Кредит без поручителів в MoneyBOOM - це Швидко Вигідно і Зручно.

Залиште заявку на отримання позики без застави та поручителів уже зараз!