Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Взяти швидкий кредит онлайн в Києві

Сьогодні отримати кредит онлайн в Києві найзручніше буде за допомогою інтернет. Це швидко, легко і не вимагає безлічі документів. Ви зможете отримати мікрокредит до зарплати без довідки про доходи і застави. Компанія Moneyboom допоможе вам в цьому! Все, що потрібно - це вибрати суму і термін позики на кредитному калькуляторі і натиснути кнопку оформлення заявки!

Як отримати кредит

  • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

  • Заповніть інформацію про себе

  • Підпишіть кредитний договір з смс

  • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

  • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

  • У найближчому терміналі самообслуговування

  • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Коли терміново знадобилися гроші, то вирішити фінансову проблему допоможуть швидкі кредити в Києві від Moneyboom. У нашому сервісі ви зможете взяти кредит без офіційного працевлаштування та без довідки про доходи на вигідних умовах. В цьому випадку вам не доведеться звертатися до знайомих і рідних з проханням позичити потрібну суму.

Останнім часом велика кількість жителів Києва вважають за краще користуватися саме такою послугою, оцінивши всі переваги онлайн позики. Такі невеликі кредит до зарплати видають багато компаній, але сервіс Moneyboom вигідно відрізняється від них. І зараз ви зрозумієте чому.

Переваги онлайн кредитів до зарплати від Moneyboom

У компанії Moneyboom дуже лояльно ставляться до своїх позичальників. Отримати кредит без довідки про доходи в Києві можна з 18 років. Такий мікропозик можна оформити без застави, без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи, не отримавши, при цьому, відмови.

Одержувач кредитних коштів лише повинен мати при собі паспорт і досягти віку 18 років.

Такий вид отримання грошей є серйозною альтернативою класичній системі кредитування. Оформляється такий кредит онлайн і тільки громадянам України. Миттєвий кредит від Moneyboom можна отримати на карту будь-якого українського банку системи Visa або Mastercard. Вона дозволяє зняти гроші практично в будь-якому банку. Такий спосіб робить отримання грошей максимально зручним.

А щоб отримати позику, клієнту достатньо виконати наступні дії:

  1. Подати заявку на сайті вгорі, вказавши в ній суму і термін позики, на яке він знадобився;
  2. Заповнити анкету, заповнивши дані про себе, і поставивши галочки де потрібно;
  3. У разі схвалення - отримати мікрокредит на карту. Схвалення приходить протягом декількох хвилин.

Якщо подача заявки на мікрокредит проходить вперше, то операції підтверджуються за допомогою електронної пошти. Гроші перераховуються будь-яким, зручним для замовника способом.

Більшість компаній видають гроші на карту або рахунок в банку. Також такий мікропозик може надходити на електронні гаманці або готівкою. Завдяки онлайн позиками, кожен житель Києва може в лічені хвилини вирішити свої фінансові труднощі.

Що ж таке - онлайн мікрокредити в Києві і як їх отримати?

В наші дні інтернет пропонує необмежені можливості, завдяки яким можна отримати гроші, не залишаючи місце проживання. Оформити моментальний займ можна легко і без всяких проблем, не збираючи купу довідок і переживати за погану кредитну історію. На сайті Moneyboom.ua оформляють кредити на різні терміни, суми та порядок виплат в них також відрізняється. Щоб отримати потрібну суму, клієнт повинен надати паспорт, номер телефону, електронну пошту і банківську карту. Після отримання заявки на сайт компанії, позичальникові приходить СМС з кодом, який є знаком підтвердження онлайн позики.

Вагомою перевагою в оформленні такого кредиту є той факт, що інформація про рішення кредитора надходить до позичальника в найкоротший період часу. Тому він зможе швидко здійснити плановану покупку або оплатити термінові борги. Отримати фінансову підтримку, не виходячи з дому, відмінна ідея, завдяки якій людина може знайти вихід зі складного фінансового становища. Багато в наші дні користуються електронними гаманцями, які гарантують безпечну оплату послуг. Володарі цих гаманців отримали можливість не тільки здійснювати платежі, а й взяти миттєвий позику без довідки про доходи. Гроші в борг терміново стали найпростішим способом вирішити виниклі фінансові проблеми.

Таким чином, швидкий кредит без офіційного працевлаштування в Києві через інтернет вигідно відрізняються від стандартних способів отримання кредитних коштів, своєю швидкістю і простотою оформлення.

Що буде якщо я не встигаю погасити мікрокредит?

Компанія Moneyboom прагне максимально допомогти своїм клієнтам. Навіть в разі, якщо погасити мікрокредит до зарплати не виходить. Позичальникові надається право продовжувати кредит (пролонгація). Це спеціальна процедура, яку сервіс пропонує для позичальників в форс-мажорних ситуаціях, коли погасити позику в строк не представляється можливим. Детальніше про цю процедуру ви зможете дізнатися від оператора центру підтримки.

Кредит онлайн можна взяти на будь-які цілі, а рішення з цього питання приймають без всяких довідок і підтверджень. Заявки обробляються моментально. Це ідеальний спосіб отримати потрібну суму для своїх цілей з поганою кредитною історією або без офіційного працевлаштування та довідки про доходи.