Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Кредити з прострочками і поганою кредитною історією

У ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, отримати велику суму в короткий термін досить важко. У друзів або родичів такої суми може не бути. А в банках процедура отримання кредиту може затягнутися на кілька днів, як мінімум. А вже якщо у вас погана кредитна історія, то отримати кредит з відкритими прострочками в банку практично немає шансів. Наша компанія видає кредити з будь-КІ і проводить рефінансування мікропозик з простроченням в Україні.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Компанія MoneyBOOM була заснована в 2014 році для видачі онлайн позик. Один з напрямків нашої роботи - кредити з прострочками і поганою кредитною історією.

На даний момент ведеться широка діяльність, спрямована на допомогу громадянам з вирішенням фінансових проблем. Ми видаємо мікрокредити до зарплати, кредити без поручителів і дзвінків, рефінансування мікропозик з простроченням.

Компанія MoneyBOOM не має наміру обмежуватися і зупинятися на даних видах послуг. Ми стрімко розвиваємося і постійно удосконалюємо якість наших послуг.

Ми працюємо виключно онлайн. Але у нас є фізичний офіс в Києві, двері якого завжди відкриті для будь-якого, хто хоче особисто переконатися в якості нашої роботи.

Мікрозайм від MoneyBOOM - просте рішення складних фінансових проблем

На сьогодні найшвидшим і ефективним способом отримання кредиту з поганою кредитною історією і простроченням в Україні є послуга мікрзайм від MoneyBoom.

Простими словами, MoneyBoom ​​- це кредити від мікрофінансових компаній (МФО) з мінімум документів. Для тих, хто вперше чує про з подібний термін, слід знати, що МФО - це унікальна можливість отримати грошові кошти в якості кредиту. Не надаючи при цьому довідку про доходи, заставу або інші документи. Для оформлення вам знадобиться тільки паспорт і код ІПН. Про це докладніше ми розповімо далі.

Переваги та відмінності MoneyBOOM від звичайного банку?

Перш за все, це лояльність до позичальника. У банку вам просто не дадуть кредит з поганою кредитною історією і прострочками. А з відкритими простроченням понад 120 днів так і взагалі не варто туди лізти.

У мікрофінансових компаніях робота влаштована за іншим принципом. Такі компанії як MoneyBOOM видають позики з великими простроченням. Так, відсотки по таких позиках вище, але і ризики, які бере на себе компанія в даному випадку теж не маленькі.

Також незаперечною перевагою МФО є швидкість видачі кредитних коштів. Якщо в банку Вам доведеться витратити тривалий час на те, щоб отримати кредит з простроченням, то отримати гроші терміново від MoneyBoom ​​можна за 10 хвилин або навіть менше.

Третя перевага - це відсутність необхідності збирати великий пакет документів. Все, що Вам потрібно - це паспорт і код. У банку ця процедура вимагає чималий пакет документів. У тому числі і довідку про доходи або поручителя. В цьому плані MoneyBOOM не вимагатиме від вас довідки та не дзвонитиме родичам.

Четверте. Позикові кошти можуть отримати навіть люди, які не працюють в даний момент. Онлайн позики в МФО можна отримати будучи безробітним, за умови поручительства з боку людини з гарною кредитною історією.

Єдиним, чим можуть поцікавитися наші співробітники - додатковими номерами контактних телефонів. Бажано, як мінімум, одним стаціонарним, або вказати місце роботи і спосіб заробітку. Але це в одиничних, так би мовити крайніх випадках.

Як відбувається процес отримання?

MoneyBoom ​​з розумінням ставиться до кожного зі своїх клієнтів, тому процедура отримання грошей на карту займає мінімум Ваших зусиль і часу, і максимум комфорту і надійності.

 1. Для початку Ви вибираєте суму і термін мікропозики. Ми видаємо гроші на карту до 30 днів.
 2. Далі натискаєте кнопку отримання і створюєте свій особистий кабінет (це робиться автоматично).
 3. При заповненні даних і внесення своїх контактів в анкету система створює вам особистий кабінет.
 4. Далі в автоматичному режимі організація перевіряє ваші документи і зазначену інформацію і видає рішення по запитуваній сумі.

У разі схвалення Ви підписуєте договір за допомогою коду, який приходь в смс.

У договорі вказана надана сума, умови і терміни виплати Вами цих коштів та інші нюанси.

Ви зможете отримати запитувані кошти на карту банку України. Це може бути абсолютно будь-яка картка: на картку ПриватБанку, Альфа Банку, Ощаду або іншого за вашим вибором.

Слід знати, що кінцева сума, зазначена в договорі, а також ту суму яку ви бачите на своєму екрані при реєстрації є кінцевою. Ви не припишуть ніякі "ліві" кошти для погашення і "не накинуть" потім грошей до тіла кредиту. Так що за це ви можете не побоюватися - ви повинні будете повернути рівно стільки, скільки вказано на кредитному калькуляторі в момент подачі заявки на кредит.

Мікрокредит від MoneyBOOM в Україні - це швидке рішення Ваших фінансових питань. Якщо у Вас виникли тимчасові фінансові незручності - то знайте, що не варто впадати у відчай. При виникненні будь-яких проблем або труднощів ми зможемо увійти в Ваше становище і готові надати вам суму в борг до 10000 гривень.

Підіб'ємо підсумки: кредит через інтернет від MoneyBoom

Зараз ми коротко резюмуємо всю отриману інформацію. Все очевидно - швидко кредит через інтернет з відкритими простроченням отримати нескладно. Але вибір все ж залишається за вами. А ми лише подсумміруем отримані знання:

Вигідність. Рішення звернутися за допомогою в MoneyBoom ​​дійсно є більш вигідним, ніж банківські позики або заставу в ломбарді. По-перше, тут будуть вищі шанси на отримання грошей. По-друге, вчасно закривши свої кредитні зобов'язання перед компанією ви зможете поліпшити свій рейтинг кредитної історії. По-третє, ви зможете не позбавлятися цінних речей на час позику в разі, якби ви вирішили віднести якусь річ в ломбард для отримання коштів.

Безпека. Наш сервіс працює з сучасними протоколами шифрування даних. Ми також не передаємо інформацію третім особам. З цього ваші дані не потраплять в руки сторонніх людей.

Професіоналізм. Наша компанія працює більше 6 років з кредитуванням для населення. Ми допомогли сотням тисяч нужденним. Солідний досвід в цій справі допомагає робити наші продукти більш конкурентними для людей. А значить більш вигідними для позичальників.

З нашою допомогою ви зможете уникнути фінансових труднощів! Звертайтеся!