Програма лояльності MoneyBOOM - це комплекс спеціальних пропозицій для існуючих клієнтів та клієнтів, що звернулися до нас за рекомендацією. Достатньо один раз скористатися нашими послугами - і Ви автоматично стаєте учасником програми лояльності.

Збільшення суми кредиту
«ОНЛАЙН ДРУЗI»
Промокод на знижку

За умовами програми лояльності, клієнти MoneyBOOM можуть отримувати наступні кредити з більшою сумою:

1
Перший кредит
до 2000 грн.
2
Другий кредит
до 4000 грн.
3
Третій кредит
до 6000 грн.
4
Четвертий
та наступні кредити
до 7000 грн.

Беріть кредит і отримуйте бонуси за кожного нового клієнта сервісу MoneyBOOM!

Мотиваційна програма «ОНЛАЙН ДРУЗI» дозволяє вам отримувати бонусні бали за нових клієнтів сервісу MoneyBOOM, які зареєструвалися в системі і взяли кредит за вашою рекомендацією. Бонусні бали будуть переводитися в гроші та перераховуватися на вашу банківську картку.

Щоб стати учасником мотиваційної системи, необхідно оформити кредит, отримати промокод з особистим ідентифікатором і розповісти своїм друзям про наш сервіс із зазначенням промокоду.

За кожного клієнта, який оформив кредит і ввів ваш ідентифікатор, вам нараховується бонус у розмірі 50 гривень. Ваш друг привів свого знайомого, і тим самим поповнив свій бонусний рахунок на 50 гривень, а ваш — на 25 гривень. Знайомий вашого друга привів свого друга, поповнивши таким чином свій рахунок на 50 гривень, вашого друга — на 25 гривень, а ваш — на 15 гривень.

Термін дії та кількість разів використання промокоду не обмежені, тому ви можете отримувати прибуток на постійній основі. Нарахування бонусних грошей і їх перерахування на вашу платіжну картку здійснюється з 1 по 10 число наступного календарного місяця.

Детальніше ознайомитися з правилами мотиваційної програми «ОНЛАЙН ДРУЗI» ви можете, відкривши прикріплений документ.

Користуючись послугами сервісу онлайн кредитування MoneyBOOM, ви можете отримати акційний промокод на знижку і заощадити гроші при оформленні наступного кредиту. Знижка нараховується при введенні промокоду на сайті і діє згідно умов діючої акції, дізнатися про які ви можете в даному розділі або групах сервісу MoneyBOOM в соціальних мережах.

Залишайтеся з нами і завжди отримуйте більше!