Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Миттєвий кредит на карту від MoneyBoom

MoneyBoom - сервіс, за допомогою якого ви можете вирішити свої фінансові питання миттєво. У лічені хвилин ви зможете отримати миттєвий кредит на карту в Україні не надаючи нам купи документів. Для отримання миттєвої позики в сервісі MoneyBoom потрібен тільки паспорт і код ІПН. Ми економимо Ваш час і нерви. Просто оберіть суму на калькуляторі вгорі і внесіть свої дані. Гроші на карті будуть у вас вже через 10-15 хвилин.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Останнім часом у людей в Україні підвищилася потреба брати мікрокредити онлайн. Як же найпростіше взяти миттєвий кредит на карту і не переплатити за відсотки? Сайт MoneyBoom ​​допоможе вам в отриманні моментальнї позики на банківську карту під максимально вигідні умови.

Такі позики затребувані на короткий період і видаються з мінімальними вимогами до кількості документів. Вони ідеально підійдуть, якщо вам терміново необхідні гроші до зарплати.

Чи можна взяти миттєвий кредит на карту за 10 хвилин

Багато людей цікавляться - як же без зайвого головного болю в найкоротші терміни отримати миттєвий кредит онлайн на карту? Незважаючи на зростаючий тренд використання дебетових карт в Україні, далеко не всі люди використовують банківські картки. Щоб отримати позику, рекомендується слідувати нескладним крокам, які ми опишемо нижче.

Ні для кого не секрет, що час - це гроші. У постійно прискорюючому свій рух світі дуже важливо досягати необхідного результату вчасно. Сучасний споживач хоче отримувати онлайн кредит на банківську карту протягом 10-15 хвилин. Для того, щоб отримати кредит миттєво, просто заповніть анкету у нас на сайті. У разі позитивної відповіді вам буде надано кредит онлайн за 15 хвилин.

Чи реально отримати кредит за хвилину онлайн

Після того, як ви заповните анкету, вказавши свої дані і номер телефону для зв'язку з вами, ваші дані компанія перевірить в автоматичному режимі.

Швидкість зворотного зв'язку і ймовірність отримати кредит онлайн на карту прямо залежать від повноти наданих вами даних. У разі, якщо рішення буде прийнято в вашу користь, ви отримаєте готівку не виходячи з дому. Щоб отримати позику миттєво, вкажіть достовірні відомості про себе, довантажити документи і поставте галочки, де потрібно.

Також, якщо ваша кредитна історія позитивна, то вам не складе труднощів отримати швидкий займ на карту миттєво. У разі, якщо зазначені вами дані не дозволяють отримати кредит онлайн швидко, вам доведеться повідомити додаткову інформацію про себе. Менеджер компанії зв'яжеться з вами і уточнить цікавлять факти, наприклад: сімейний стан, сфера діяльності і розмір заробітної плати.

Як складається онлайн заявка на миттєвий кредит

Для того, щоб ви могли швидше отримати кредит онлайн без довідок, дуже бажано вказати повні дані про себе. Немає нічого важкого в тому, щоб заповнити онлайн заявку на кредит. У загальному випадку для отримання миттєвого кредиту онлайн вам буде потрібно вказати особисті дані про себе і розмір своїх доходів.

Ми склали послідовність дій, яка допоможе вам в отриманні позики:

 1. У шапці сайту знайдіть кредитний калькулятор.
 2. Виберіть суму і термін позички, потягнувши за повзунки і вкажіть промо-код, якщо він у вас є.
 3. Натисніть кнопку "Отримати кредит". Вам відкриється вікно реєстрації.
 4. Для реєстрації особистого кабінету вкажіть ваші контакти і придумайте пароль для подальшого входу в ваш кабінет.
 5. На вказаний номер телефону вам прийде смс з кодом. Його необхідно ввести в поле на сайті.
 6. Далі вас перенаправить в розділ, де потрібно внести дані про себе і платіжні реквізити. Правдиво вказуйте свої дані, від цього залежить ваше отримання позики.
 7. Увага! Після реєстрації вам може зателефонувати оператор, що б поставити кілька запитань і переконатися, що надані дані належать саме вам, а не шахраям. Поставтеся до цього з розумінням!
 8. Ознайомтеся з умовами кредитування та підтвердіть їх. Дані кредитного договору будуть відправлені на контактний email, вказаний при реєстрації.
 9. Далі система обробить вашу заявку. Це може зайняти кілька хвилин. У разі схвалення вам прийде повідомлення на телефон або email з кодом підтвердження. Його необхідно ввести в особистому кабінеті, тим самим підтвердивши договір.

Для успішного отримання споживчого онлайн кредиту достатньо оформити заявку на сайті MoneyBoom. Все гранично просто, вам не потрібно пояснювати мету отримання кредитних коштів. І в разі схвалення, через 2-3 хвилини буде здійснений переклад, і ви зможете використовувати гроші до зарплати на свій розсуд.

У сучасному світі дуже важливо діяти і досягати своєї мети вчасно. На ринку споживчих кредитів в Україні сформувалися гравці, які надають свої послуги з кредитування населення. У 2020 році дуже просто отримати миттєвий кредит за хвилину і навіть швидше. Немає ніяких фізичних перешкод, щоб отримати швидкий позику на карту українського банку.

На які карти можна отримати миттєвий кредит в компанії MoneyBoom

Для цих цілей згодяться кредитні карти будь-якого банку. Головне, що б вони були випущені з відомих виробників, таких як VISA і MasterCard від всіх банків України, будь-то:

 • ПриватБанк
 • Альфа Банк
 • УкрСиббанк
 • Ощадбанк
 • Idea Bank
 • Mono Bank
 • Платинум Банк
 • Карта будь-якого іншого українського банку

Необхідні умови до позичальника для отримання онлайн кредиту на карту

До потенційному позичальникові ставляться такі вимоги фінансових установ з видачі споживчих кредитів:

 1. Позичальник повинен бути резидентом України
 2. Вік від 18 до 65 років
 3. Мати паспорт громадянина України
 4. Мати ІПН громадянина України
 5. Володіти робочим номером телефону