Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 15000 грн

Взяти кредит без працевлаштування та довідки про доходи за 7 хвилин

Так трапляється в нашому житті, що нам часто потрібні гроші до зарплати. І чим швидше у зручніше їх отримувати - тим краще. Немає можливості чекати, поки набереться потрібна сума. Тут на допомогу приходять онлайн позики в Харкові від МФО MoneyBoom. Це популярні інструменти кредитування в останні роки. В даний час все мікрофінансові компанії пропонують дану популярну послугу. Як розібратися в великому потоці пропозицій і взяти вигідний експрес кредит на карту в Харкові допоможе наш ресурс.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Крім власне кредитних пропозицій, ви маєте можливість тут на сайті відправити онлайн заявку на отримання кредиту в Харкові і швидко дізнатися про рішення в наданні або відмові по кредиту. Таким чином ви пристойно заощаджуєте свій час. Рішення ви отримаєте на телефон по СМС.

Отже, відправивши заявку на онлайн кредит на карту від MoneyBoom, ви отримуєте наступні переваги:

 • економите свій час, адже гроші в позики можна отримати за 7-10 хвилин;
 • кредити від MoneyBoom ​​припускають наявність мінімального пакету документів: без довідки про доходи, без офіційного працевлаштування;
 • зручний спосіб отримання і повернення грошей до зарплати: на кредитну або дебетову карту, на банківський рахунок;
 • лояльність компанії: якщо ви потрапили в чорний список банків і вам не видають позики через поганою кредитною історією для MoneyBoom ​​це не проблема.

Сам процес вирішення і оформлення не займе багато часу. Всі процеси в компанії автоматизовані, оскільки тут представлені так звані «швидкі позики», «миттєві кредити». При цьому швидкість отримання цих кредитів не впливає ні на процентні ставки по кредитах, ні на комісії. Онлайн кредити в Харкові від MoneyBoom ​​без прихованих комісій.

Що потрібно щоб отримати кредит онлайн на карту в Харкові

Як ми вже писали, для отримання мікропозик в MoneyBoom ​​вам не знадобиться багато документів. Тільки паспорт і ідентифікаційний код громадянина України.

А як же довідки про доходи запитаєте ви? У нас ви можете взяти швидкий кредит без офіційного працевлаштування, з поганою кредитною історією, з чорним списком.

Наші кредити не вимагають підтвердження мети. Ви можете їх витратити на будь-які потреби, будь то повсякденні потреби, оренда квартири, або незаплановані витрати у вигляді святкувань дня народження або народження дитини.

Вам гарантується безпека і конфіденційність ваших персональних даних.

На сайті MoneyBoom.ua представлені найвигідніші пропозиції, де можна отримати гроші в позику. Ми багато років надаємо послуги онлайн кредитування і взяти мікропозику в нашій компанії не складе труднощів.

Навіть якщо ви хочете взяти кредит з чорним списком або без офіційного працевлаштування. Вам залишилося тільки визначитися з терміном і сумою.

Взяти кредит в Харкові з поганою кредитною історією

Так що ж таке гроші до зарплати від MoneyBoom? Це швидкий кредит без підтвердження мети і без довідки про доходи. Тут ви зможете отримати швидкі гроші від 250 до 10 000 гривень. Термін позики, що видається від 5 до 30 днів. Онлайн заявка на кредит розглядається максимально швидко, в деяких випадках рішення по кредиту ви отримаєте за 2-3 хвилини.

Зазвичай наші позики видаються до 15 хвилин, тільки за паспортом, без додаткових документів.

Іноді зручніше користуватися послугами кредитування, тоді коли вам це потрібно, не приходячи кожен раз в банк. Для цього достатньо мати кредитну карту, і взяти позику онлайн на карту миттєво на покупки, коли вам це зручно.

Перекредитування

Іноді, коли важко оплачувати раніше взятий кредит, зважаючи на великі процентних ставок, малого терміну повернення, вам на допомогу прийде перекредитування. Це нову позику, який допоможе вам виплачувати раніше взятий старий кредит.

Багато хто запитує, що робити якщо у мене «погана кредитна історія», як отримати кредит, якщо були прострочення за кредитами? Так, природно отримати кредит якщо потрапили в "чорний список" значно складніше. Але, по-перше, кредитна історія іноді змінюється, якщо ви сумлінно виплатили або ще виплачуєте останній взятий кредит. По-друге, ви можете за рахунок свого постійного доходу, пред'явлення довідок, застави, поручителя, отримати необхідну суму грошей навіть з поганою кредитною історією. Так що ніхто не заважає вам подати онлайн заявку, і спробувати отримати гроші до зарплати в MoneyBoom.

У будь-якому випадку, подавши заявку ви нічого не втратите, а тільки придбанням можливість отримати мікрокредит.