Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Взяти мікрокредит на картку в Україні

Сайт MoneyBoom пропонує отримати мікрокредит на картку не пред'являючи безліч документів і не втрачаючи часу. Цілодобово, без довідок і відмов, миттєве розгляд заявки. Сервіс видачі позик MoneyBoom вирішить вашу фінансову проблему і залишить тільки позитивні емоції від співпраці.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Сьогодні звичайна банківська кредитна картка для сучасної людини виконує функцію особистого кредитного рахунку. При наявності карти будь-якого банку України мікрокредити стають доступнішими практично кожному повнолітньому мешканцю країни.

Але бувають ситуації, коли отримати позикові кошти не надається можливим. Наприклад, на карті кошти впритул до кредитного ліміту. Або ж у вас погана кредитна історія і в даний момент отримати мікрокредит від банку немає можливості.

Саме для таких і сотні інших непередбачених фінансових випадках компанія MoneyBoom ​​надає можливість отримати мікропозику на карту онлайн без дзвінків і довідки про доходи.

Як отримати мікрокредит на карту не виходячи з дому

Як ми вже говорили раніше - для оформлення заявки не потрібно збирати купу різних документів або надавати заставу. Необхідно тільки надати паспорт і ваш ідентифікаційний код. Щоб оформити онлайн мікрокредит в компанії MoneyBoom, вам не доведеться виходити з дому і кудись йти.

Ще одним нашим плюсом є те, що оформлення відбувається в максимально короткі терміни. Більшість процесів з обробки заявки на кредит автоматизовано. З цього отримання позику у нас і користується такою популярністю.

Заповнивши всі пункти в анкеті при подачі заявки, і отримавши на неї позитивну відповідь, позичальник отримує свої гроші в той же день. Протягом 5-15 хвилин кошти прийдуть на ваш рахунок банківської карти.

 1. Ось коротка покрокова інструкіція, яка не дасть вам заплутатися при реєстрації та отриманні грошей:
 2. У шапці сайту знайдіть кредитний калькулятор.
 3. Виберіть суму і термін позички, потягнувши за повзунки і вкажіть промо-код, якщо він у вас є.
 4. Натисніть кнопку "Отримати кредит". Вам відкриється вікно реєстрації.
 5. Для реєстрації особистого кабінету вкажіть ваші контакти і придумайте пароль для подальшого входу в ваш кабінет.
 6. На вказаний номер телефону вам прийде смс з кодом. Його необхідно ввести в поле на сайті.
 7. Далі вас перенаправить в розділ, де потрібно внести дані про себе і платіжні реквізити. Правдиво вказуйте свої дані, від цього залежить ваша отримання позики.
 8. Увага! Після реєстрації вам може зателефонувати оператор, що б поставити кілька запитань і переконатися, що надані дані належать саме вам, а не шахраям. Поставтеся до цього з розумінням!
 9. Ознайомтеся з умовами кредитування та підтвердіть їх. Дані кредитного договору будуть відправлені на контактний email, вказаний при реєстрації.
 10. Далі система обробить вашу заявку. Це може зайняти кілька хвилин. У разі схвалення вам прийде повідомлення на телефон або email з кодом підтвердження. Його необхідно ввести в особистому кабінеті, тим самим підтвердивши договір.

Мікрокредити від MoneyBoom ​​дозволяють отримувати потрібні кошти швидко тим, кому вони були недоступні раніше. Наприклад, безробітним або людям з неофіційним заробітком.

Чому вигідно користуватися послугами MoneyBoom

Основні переваги, які наші клієнти відзначили для себе після співпраці:

 • Швидкість видачі коштів одержувачу.
 • Мінімум документів для отримання позики.
 • Не потрібно вказувати мету отримання грошей.
 • Лояльне ставлення до користувача - погана КІ не перепона, отримати мікропозик терміново можуть студенти, матусі в декреті, безробітні.
 • Безпека введення даних.
 • Немає прив'язки до місцезнаходження клієнта.
 • Програми лояльності для постійних клієнтів, регулярні акції та промокодом.

Сучасні мікрофінансові компанії (МФО), в тому числі і MoneyBoom, діють в законодавчому полі України. Такі "сервіси позик до зарплати" мають ліцензію і дозвіл на право займатися кредитуванням. Оформляючи терміновий мікрокредит онлайн в такій компанії, клієнт може бути впевнений, що його не обдурять, а особисті дані збережуться в секреті.

Безпека і надійність приваблює багатьох позичальників. За цим параметром ми дбаємо про клієнтів максимально. Використовуємо шифрування, не бережемо інформацію на сторонніх серверах, регулярно оновлюємо захист сайту.

Важливо відзначити, що для постійних клієнтів компанії кредитні ставки зменшуються. А сума максимального позики збільшується. Тобто чим частіше ви будете брати онлайн кредити на сайті компанії - тим вигідніше для вас будуть пропозиції по кредиту.

Мікрокредити в Україні - універсальний інструмент вирішення всіх грошових проблем

Вибираючи спосіб отримання мікрокредиту в Україні, потрібно враховувати різні чинники. Це може бути час, витрачений на оформлення заявки, кількість необхідних документів, ставлення до клієнта або підтримка користувача в разі позаштатних ситуацій.

Нюансів багато, заплутатися у виборі компанії легко. Єдине, що може вам допомогти це відгуки людей, які користувалися послугами тієї чи іншої компанії. Тут компанії MoneyBoom ​​нема про що хвилюватися. Відгуки про нас тільки позитивні, адже ми на ринку з 2016 року. Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо тільки послуги високої якості.

Пам'ятайте! Позики в нашій компанії доступні всім повнолітнім заявникам, незалежно від віку і статі, соціального і фінансового становища. Подавайте заявку і переконайтеся в цьому самі!