Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Взяти мікропозику на карту цілодобово

Пропонуємо вашій увазі можливість взяти мікропозику на картку в Україні. Зручний і зрозумілий дизайн сайту Moneyboom надає можливість отримати гроші на карту будь-якого банку України за 7 хвилин. Все, що вам потрібно зробити - натиснути на кнопку "Оформити кредит" вгорі сайту і заповнити дані в анкеті.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Що таке мікропозика?

Мікропозика є невеликими позиками на короткий термін на суму від 500 до 20 000 гривень. Зазвичай вони використовуються позичальникам для вирішення термінових дрібних фінансових проблем в тих випадках, коли банківський займ неможливий або його не має сенсу отримувати. Що це означає? Це означає, що мікрозайм на карту зручна, якщо вам потрібні гроші до зарплати на ремонт техніки або орендну плату, або ж вам потрібен міні кредит що б купити подарунок або що-небудь. Загалом кредит на будь-які дрібниці - мікрофінансові організації, на відміну від банків, не питають мета отримання позикових грошей. Це один з їхніх плюсів.

Мікропозика також може допомогти вам, якщо у вас немає кредитної історії або ж ви маєте поганий кредитний рейтинг і прострочення у банку.

За даними бюро кредитних історій в 2019 році було видано близько 23 мільярдів гривень у вигляді мікропозик на карту онлайн від мікрофінансових організацій (МФО). Такий вид позики набирає стрімких обертів. Експерти з НБУ припускають, що в 2020 ця сума буде в півтора рази більше. І це не дивно, отримання грошей у такий спосіб має ряд переваг. Ось основні з них:

Переваги отримання мікропозик на карту

 • Мінімум документів: не потрібно надання застави і довідки про доходи.
 • Не потрібно поручитель.
 • Етапи оформлення кредиту максимально автоматизовані, що прискорює процес отримання грошей.
 • Термін погашення кредиту варіюється від 3 до 31 дня.
 • Можливість отримувати бонуси і знижені ставки при повторній подачі на кредит.
 • Кредити можуть бути повернуті достроково без будь-яких зборів або штрафів.

Заповнити заявку на кредит в MoneyBoom ​​і отримати мікрозайм онлайн можливо в будь-який зручний час. MoneyBoom ​​працює цілодобово і не залежить від роботи НБУ і інших фінансових структур нашої країни. Банки ж приймають клієнтів тільки в робочий час по буднях.

Отримавши схвалення від MoneyBoom ​​ви негайно отримаєте обумовлену суму на рахунок або банківську карту.

Хто може отримати гроші в MoneyBoom

Мікрофінансові компанії славляться своєю лояльністю до позичальників. І компанія MoneyBoom ​​не виняток. Навпаки - ми в цьому в цьому досягли успіху і обігнали інших кредиторів в якості сервісу і лояльності до наших клієнтів. Як було написано вище - документів потрібно по мінімуму. Для отримання мікрозайму у нас потрібно лише відповідати декільком вимогам:

 1. Бути повнолітнім. Але бажано мати вік від 20 років.
 2. Громадянство України.
 3. Потрібно мати паспорт і код ІПН.
 4. Розташовувати робочим номером телефону і мати свій персональний email-адреса (електронну пошту).
 5. Мати робочу карту будь-якого банку України (Visa, Mastercard).

Як отримати мікропозику онлайн на карту

На сайті компанії MoneyBoom ​​всі процеси максимально спрощені. Проте ми намагаємося усунути можливі перешкоди і максимально спростити можливість оформити позикові кошти. Ось докладна покрокова інструкція:

 1. У шапці сайту знайдіть кредитний калькулятор.
 2. Виберіть суму і термін позички, потягнувши за повзунки і вкажіть промо-код, якщо він у вас є.
 3. Натисніть кнопку "Отримати кредит". Вам відкриється вікно реєстрації.
 4. Для реєстрації особистого кабінету вкажіть ваші контакти і придумайте пароль для подальшого входу в ваш кабінет.
 5. На вказаний номер телефону вам прийде смс з кодом. Його необхідно ввести в поле на сайті.
 6. Далі вас перенаправить в розділ, де потрібно внести дані про себе і платіжні реквізити. Правдиво вказуйте свої дані, від цього залежить ваше отримання позики.
 7. Увага! Після реєстрації вам може зателефонувати оператор, що б поставити кілька запитань і переконатися, що надані дані належать саме вам, а не шахраям. Поставтеся до цього з розумінням!
 8. Ознайомтеся з умовами кредитування та підтвердіть їх. Дані кредитного договору будуть відправлені на контактний email, вказаний при реєстрації.
 9. Далі система обробить вашу заявку. Це може зайняти кілька хвилин. У разі схвалення вам прийде повідомлення на телефон або email з кодом підтвердження. Його необхідно ввести в особистому кабінеті, тим самим підтвердивши договір.

Ось і всі дії, необхідні для отримання мікропозик.

Компанія MoneyBoom завжди прагнути зробити свій сервіс кращим. Якщо у вас виникли питання - ви миєте написати в чат служби підтримки і отримати відповідь негайно.

Чому мікропозики від MoneyBoom ​​вважаються кращою пропозицією на ринку

Компанія працює на ринку кредитування з 2015 року. Досить солідний термін для фінансової організації. Десятки тисяч виданих кредитів і тисячі задоволених клієнтів говорять про одне - MoneyBoom ​​допомагає людям вирішувати їхні фінансові проблеми.

І в цьому році, незважаючи на несподівану кризу, викликану пандемією, ми продовжуємо допомагати людям і видаємо кредити. Будь-який громадянин може переконатися цьому і взяти мікрокредит під вигідні умови. Ми не змінювали умови отримання позики що б ви змогли відчувати можливість в будь-який момент звернутися до нас і отримати потрібну грошову суму.

Наша технічна підтримка працює 24 години на добу що б ви могли отримати якісну консультацію в разі виникнення тредностей.