Кредит онлайн на картку

не виходячи з дому до 20000 грн для постійних клієнтів

Моментальна позика на картку без перевірок в Україні

Компанія MoneyBoom пропонує можливість з легкістю оформити моментальну позику на картку без перевірок в Україні цілодобово. За допомогою нашого сервісу стало зручно вирішувати онлайн свої непередбачені фінансові проблеми в будь-який час доби. Вам не будуть потрібні особливі навички в користуванні інтернетом. Ви зможете отримати моментальний кредит заповнивши коротку анкету на сайті при наявності всього 2-х документів: паспорта та коду ІПН.

Як отримати кредит

 • Виберіть суму і термін. Натисніть кнопку "Отримати Кредит"

 • Заповніть інформацію про себе

 • Підпишіть кредитний договір з смс

 • Отримайте гроші на вашу карту

Як погасити кредит

 • Поповнивши нашу карту в особистому кабінеті

 • У найближчому терміналі самообслуговування

 • У відділенні банку

Наші переваги

Кращі умови кредитування новим і постійним клієнтам в режимі 24/7

Що таке моментальна позика на картку?

У сучасному світі нам всім необхідно вирішувати нагальні проблеми. Якщо ці проблеми пов'язані з фінансами - на допомогу приходять банки. Вони пропонують нам оформити кредитні картки, що б рішення проблем з оплатою було зручним і швидким. І зараз майже у кожного жителя України є одна, а то і більше банківських карток з кредитним лімітом, який можна використовувати на свій розсуд. Але що робити, якщо грошей на картці не вистачає? Для цього в Україні існує можливість оформити онлайн моментальний займ на карту без перевірок від компанії MoneyBoom. Це найкраще рішення, яке може бути і зараз ми пояснимо чому.

Ситуації, коли ви не можете взяти кредитні кошти в банку можуть бути різні. Перевищено ліміт по карті, існує заборгованість або закінчується період, за яким вам не будуть нараховуватися відсотки. Ситуацій багато, правильне рішення одне - моментальний кредит від нашого сервісу.

Чому вигідно брати кредит саме у вас

Компания представлена на ринку України з 2015 року. Це солідний термін для компанії в індустрії мікропозик. Сотні тисяч виданих кредитів і позитивні відгуки задоволених клієнтів показують - ми ті, кому можна довіряти. Перевірити це можна пошукавши відгуки про людей, які отримали моментальний займ на карту від нашої компанії.

Незважаючи на скорочуються темпи кредитування в світі в зв'язку з пандемією - ми продовжуємо видавати гроші нашим клієнтам.

Моментальний кредит онлайн на карту або онлайн мікрокредит це короткострокова позика на невелику суму на строк до 3 місяців. Зазвичай це терміни від 5 до 31 дня. Такий мікрокредит доступний через інтернет без відвідування офісу мікрокредітной компанії (МКО). Оформлення і подача заявки на позикові кошти, і отримання грошей здійснюються віддалено.

Більшість МКО, в тому числі і MoneyBoom, не важливо в якому місті України проживає потенційний позичальник. Мікрокредітной компанії кредитують усі регіони країни - від Дніпра і Запоріжжя до Одеси, від Львова до Харкова з Києвом.

На яку суму можна розраховувати?

Як було написано вище - моментальні позики це позики на невелику суму. Якщо ви новий клієнт і вперше звертаєтеся в MoneyBoom, то можете розраховувати на швидку позику до 3000 - 4000 гривень. Сума для подальших кредитів буде зростати. Якщо в майбутньому ви будете своєчасно повертати кредитні кошти, то сума стане стрімко збільшуватися - до 10 000 гривень. Головне, це не робити прострочень і погашати кредити вчасно, щоб ваш кредитний рейтинг не погіршувався.

Компанія дуже лояльна до своїх клієнтів. У разі форс-мажерних ситуацій, коли погасити позику вчасно не виходить, компанія надає можливість пролонгації. Це означає, що ми даємо можливість продовжувати термін користування грошима. Однак він не повинен перевищувати період користування існуючим кредитом. Перед продовженням терміну Вам необхідно сплатити відсотки за користування грошима за попередній період.

Ми намагаємося запропонувати сервіс вищої якості. Наша мета, щоб клієнти були задоволені і позитивно відгукувалися про нас. Саме тому Ви можете повертати отримані кредитні кошти достроково без нарахування будь-якої комісії або штрафу.

Ви можете повертати моментальний займ як достроково, так і частинами. Головне повернути всю суму з відсотками не пізніше закінчення терміну дії кредиту. Відсотки нараховуються тільки на залишок неповерненої суми грошей.

Мінімальні вимоги до клієнтів

Процедура оформлення моментального кредиту онлайн в MoneyBoom ​​максимально проста. Відповідати вимогам може будь-який громадянин України. Все, що позичальникові потрібно, це:

 • бути повнолітнім;
 • постійно проживати і бути прописаним на території України;
 • мати діючий (не прострочений) паспорт та ідентифікаційний код;
 • мати електронну пошту і робочий мобільний номер;
 • володіти робочої банківською картою Mastercard / VISA будь-якого українського банку.

Вся процедура оформлення займає кілька хвилин, якщо ви заповнюєте анкету вперше. У майбутньому, якщо у вас вже буде зареєстрований акаунт на сайті MoneyBoom, процес отримання грошей буде відбуватися в 3 кліка. Вам всього лише потрібно буде зайти в особистий кабінет, вказати суму, поставити галочку, що реквізити для отримання актуальні і все. Гроші будуть переслані на вказаний вами рахунок моментально. Вражає, чи не так?

Чи варто брати позику в мікрофінансової компанії?

Все ще думаєте де взяти моментальний кредит онлайн на карту 24/7 зі зручним сервісом та швидкими виплатами? У компанії MoneyBoom ​​подбали про те, щоб ви отримали кращі умови по позиках серед величезної кількості пропозицій.

Вам також допоможуть відгуки реальних позичальників MoneyBoom, які вже випробували наш сервіс. 95% клієнтів нашої компанії позитивно відгукуються про отримані послуги. Ми працюємо на ринку мікропозик України з 2015 року і заслужили повагу серед позичальників. Ви легко зможете знайти відгуки про нас в інтернеті.