Изобржение

Офіційні правила конкурсу «Новорічний настрій в обмін на призи»

Друзі, чи відчуваєте ви новорічний настрій? Ми поспішаємо поділитися чудовою новиною, сервіс MoneyBOOM подарує найкращі новорічні подарунки трьом щасливчикам :) 

Виграйте телевізор, планшет або смартфон, виконавши просте завдання. Зробіть репост конкурсної публікації та привітайте наш сервіс з Новим Роком будь-якою креативною ідеєю. Напишіть вірш, заспівайте пісню, намалюйте картину. Використовуйте весь творчий потенціал ;)

Щоб стати учасником, необхідно:
• Підписатися на сторінку MoneyBOOM Facebook https://www.facebook.com/moneyboom.ua/?fref=ts.
• Натиснути «Мені подобається» і поділитися конкурсним записом.
• Придумати креативне вітання з Новим Роком для нашого сервісу в коментарях під конкурсним записом.

Призовий фонд:

Перше місце: Телевізор Samsung UE32K5500
Друге місце: Планшет Samsung Galaxy Tab A 10.1
Третє місце: Мобільний телефон Samsung Galaxy J7

Ваші ідеї будуть прийматися до 12:00 09.01.17, після чого ми оберемо по 25 найцікавіших, на наш погляд, рекомендацій, представлених у кожній соціальній мережі. 10.01.17 о 17:00 переможці будуть обрані за допомогою сервісу www.random.org. Бажаємо всім успiхiв і гарних свят! :)

*Ми знаємо, що привернути увагу до своєї творчості можна різними способами, тому звертаємо вашу увагу на те, що роботи, які містять нецензурну лексику, образи чи будь-які інші матеріали, що носять непристойний характер, будуть виключені з участі в конкурсі, а їх автори заблоковані (за рішенням адміністрації спільноти).