Изобржение

Резервування грошей на картку

В рубриці FAQ відповідь одразу на два питання — для чого резервуються гроші на картці та чому виникають проблеми з даною процедурою.
Перед зарахуванням кредитних коштів на Вашій картці генератором випадкових чисел блокується сума від 1 до 99 копійок. Саме заблоковану суму Ви маєте вказати для завершення оформлення кредиту. Дану суму Ви можете дізнатися через банкомат, колл-центр або мобільний банкінг банку, що випустив картку.
Дана процедура (валідація платіжної картки) дозволяє:

  • Знизити вірогідність шахрайства на випадок втрати Вами картки. Зловмисник не зможе зазначити дану суму, якщо не має Вашого ПІН-коду або особистих даних.
  • Перевірити дійсність картки (строк дії або відсутність блокування картки) для забезпечення вільного використання зарахованих кредитних коштів.
  • Підписати заявку-анкету на кредит в режимі онлайн так, як платіжна картка є Вашим ідентифікатором, а її успішна валідація – згода на отримання кредиту у разі позитивного рішення.
Найчастіше проблема з авторизацією виникає в результаті блокування банком-емітентом картки для онлайн платежів. Друга причина – відсутність коштів в розмірі до 1 грн. для блокування та третя причина – наявність 3-D Secure для завершення списання коштів з платіжної картки (введення одноразового паролю, що надходить у вигляді СМС-повідомлення). Переконайтеся, що всі зазначені умови по Вашій картці виконані для успішного оформлення кредиту.

При виникненні будь-яких проблем, надішліть запит на адресу info@moneyboom.com.ua або замовте зворотній дзвінок на сайті moneyboom.ua. Наші спеціалісти в найкоротший термін нададуть Вам консультацію.