Изобржение

Лови PokeBOOM від MoneyBOOM і вигравай Meizu M3 Note 16 Gb Grey!

Літо може бути ще яскравіше і гарячіше разом з MoneyBOOM! Всі ловлять покемонів, а ми пропонуємо ловити яскраві моменти і ділитися ними зі своїми друзями. Виконуй прості і цікаві завдання та вигравай стильний і потужний смартфон Meizu M3 Note 16 Gb Grey!

Щотижня в офіційній спільноті сервісу MoneyBOOM Facebook будуть публікуватися PokeBOOM'и - завдання, які необхідно буде виконати. Всього в рамках конкурсу буде 7 завдань. Виконуйте всі завдання і вигравайте!

Щоб стати учасником, необхідно:

  • Підписатися на сторінку MoneyBOOM у Facebook.
  • Поставити лайк і поділитися конкурсним записом і 7 завданнями, які будуть публікуватися, собі на стіну (до моменту розіграшу на стіні учасника повинно бути «словлено» 8 PokeBOOM'ов).
  • Виконати всі 7 завдань.

Розіграш буде проведено 8 вересня 2016 року серед учасників конкурсу в обох соціальних мережах, які виконали всі або найбільшу кількість завдань, а також зробили всі 8 репостів собі на стіну. Щасливчика, який отримає Meizu M3 Note 16 Gb Grey, буде визначено за допомогою сервісу випадкового вибору Random.

Офіційні умови акції читайте тут.

* В акції можуть взяти участь всі жителі України. Один переможець акції отримає смартфон Meizu M3 Note 16 Gb Grey в подарунок. Під виграшем розуміється можливість придбання товару за 1 грн.