Изобржение

Більше ідей з MoneyBOOM!

Осінь - пора романтиків, натхнення і, звичайно ж, ідей! Ми вважаємо, що конкурси - це чудова можливість не тільки проявити себе і свій талант, а й отримати хороший приз за старання. Тому ми проводимо найтворчиший конкурс «Більше ідей з MoneyBOOM!» серед прихильників нашого сервісу у соціальних мережах Facebook.

Рекомендуйте креативно сервіс MoneyBOOM друзям і починайте обирати собі подарунки! До участі приймаються будь-які творчі рекомендації нашого сервісу - вірші, відео, пісні, фотографії, зображення, концепції - іншими словами, ми нічим не обмежуємо політ фантазії і властивий вам креатив, хіба що, загальноприйнятими нормами пристойності)))

Для кожної соціальної мережі ми підготували 3 призових місця, а подарунки вам належить вибрати самостійно.

  • 1 місце - сертифікат від магазину Rozetka на 2000 грн.
  • 2 місце - сертифікат від магазину Rozetka на 1000 грн.
  • 3 місце - сертифікат від магазину Rozetka на 500 грн.

Щоб стати учасником, необхідно:

  • Підписатися на сторінку MoneyBOOM у Facebook.
  • Поставити лайк і поділитися конкурсним записом.
  • Придумати креативну рекомендацію нашого сервісу, розмістити яку необхідно у себе на стіні і в коментарях до конкурсного запису разом з посиланням на рекомендацію у себе на стіні.

З офіціальними умовами акції ви можете ознайомитись тут.

Ваші ідеї будуть прийматися до 12:00 04.11.16, після чого ми оберемо по 25 найцікавіших, на наш погляд, рекомендацій, представлених у кожній соціальній мережі. 04.11.16 о 17:00 переможці будуть обрані за допомогою сервісу www.random.org.

* Ми знаємо, що привернути увагу до своєї творчості можна різними способами, тому звертаємо вашу увагу на те, що роботи, які містять нецензурну лексику, образи чи будь-які інші матеріали, що носять непристойний характер, будуть виключені з участі в конкурсі, а їх автори заблоковані ( за рішенням адміністрації спільноти).