Изобржение

Офіційні правила конкурсу «MoneyBOOM зустрічає весну!»

Зовсім скоро найголовніше свято весни — свято всіх жінок 8 березня. У цей день всі поспішають привітати коханих мам і бабусь, дружин і сестер, подруг і дівчат, дочок і просто прекрасних жінок, які є в нашому життi. Ми радіємо першим теплим променям сонця і теж хочемо привітати з майбутнім святом 8 березня прекрасних жiнок. 

На честь свята ми оголошуємо про початок відразу двох конкурсів. Ви готові взяти участь? 

Перший конкурс для тих, хто є учасником наших спільнот в соціальних мережах. Виконавши всього 3 кроки, у вас є можливість виграти 500 грн. на свою картку.

Що потрібно зробити?

1. Приєднуйтеся до нашої спільноти; 

2. Поставте лайк і зробіть репост цього запису; 

3. Дочекайтеся завершення конкурсу. 

За допомогою програми random.org 13.03.17 ми оберемо щасливчика, який отримає 500 грн. на свою карту.   

Другий конкурс для наших клієнтів, яких ми цінуємо і прагнемо заохочувати. Але якщо ви ще не є нашим клієнтом, ви можете їм стати Візьміть кредит з 27.02.17 по 12.03.17 та виграйте один з трьох сертифікатів вартістю 3 000 грн на покупку ювелірних виробів в магазині «Золотий Вік».

Трьох власників сертифікатів оберемо за допомогою програми random.org 13.03.17. Оголошення результатів буде розміщено на нашому ютуб-каналі. Шановні учасники спiльнот і клієнти, просимо Вас уважно ознайомитися з офіційними правилами участі в конкурсі *посилання. 

Чоловіки, порадуйте своїх дам настільки приємним подарунком. Жiнки, побалуйте себе, адже це свято для Вас!