Изобржение

Історії переможців конкурсу «Новорічний настрій в обмін на призи»

Зовсім недавно закінчився наш новорічний конкурс. Ми отримали безліч цікавих привітань для сервісу MoneyBOOM. Тепер MoneyBOOM вітає переможців :)

Чому ви вирішили взяти участь в конкурсі? Розповідають наші переможці:

Наталiя Струлевіч:

«Моїй доньці 10 років і вона сказала: «Мама, давай візьмемо участь, я тебе дуже прошу». І мені стало цікаво. Ми брали участь у двох соціальних мережах. Навіть собаку задіяли, вона у нас була в головній ролі. Цілу годину ми намагалися зловити кадр, адже наша Ріка ні хвилини не сидить на місці. І дочка мені сказала, що якщо ми пройдемо в 25-ку, то купуємо собаці іграшку, а якщо потрапимо в 3-ку, то купуємо їй нову лежанку. Коли я дізналася про виграш, серце вискакувало з грудей від радості».


Тетяна Горбатенко:

«Давно є пiдписником сторінки в Facebook MoneyBOOM і вже брала участь в одному з конкурсів цієї групи. Але в той раз удача зіграла проти мене. Побачивши новорічний конкурсний пост, в якому головний приз - телевізор, не роздумуючи, взяла участь. Ну, звичайно ж, це було несподівано! Дякую, MoneyBOOM! Мабуть, з того дня я вірю що шанси на перемогу у всіх є!»


Тетяна Заєць:

«Вирішила взяти участь в конкурсі несподiвано. Раптом пощастить? І мені пощастило. Коли побачила конкурсний пост, під рукою був тільки блокнот і кілька ручок. Малюю я непогано, тому швидко вигадала ідею. Я намалювала півня - символ нашого року. Надіслала свій малюнок на конкурс, а далі залишалося тільки чекати. Коли дізналася, що виграла головний приз - була дуже-дуже рада, і навіть трошки не вірилося. Але завдяки конкурсу MoneyBOOM, повірила в диво».


Олег Білецький:

«Мене надихнула дружина, на Новий рік сказала, що подарує мені GPS нашийник, щоб відстежувати моє місце розташування. Ось так народився мій гумористичний вірш. Моя дружина теж брала участь, я думав, її робота потрапить в 25 кращих, але несподівано для нас обох потрапив мій скромний вірш). 10 січня я віз дружину з пологового будинку, вона народила мені другу доньку і їй зателефонувала подруга, повідомивши, що я став одним з переможців і виграв планшет».


Ми готуємо багато цікавих конкурсів та акцій, візьміть участь і ви;)