Изобржение

Травнева акція «Відпочинь з MoneyBOOM»: головний приз — iPhone 6s

Весна - чудова пора року. Розквітають дерева, сонце стає яскравішим, хочеться проводити на вулиці якомога більше часу. А ви вже насолоджуєтеся теплим сонечком і весняним ароматом? 

Тоді пропонуємо вам відпочивати з користю — компанія запускає два конкурси «Отдохни з MoneyBOOM». Умови першого конкурсу такі: 

1. Ви повинні бути членом групи. 

2. Поставити під записом лайк і зробити репост з підписом «Беру участь». 

3. Роздрукувати прикріплений нами до цієї записі шаблон в кольоровому форматі і дописати фразу в порожньому полі (проявіть фантазію). 

4. Після цього зробіть оригінальне фото з травневих свят, на ньому в руках ви повинні тримати заповнений шаблон. Фото публікуйте на своїй сторінці з хештегом #відпочивайзманибум. Опублікувати запис потрібно в період з 1 по 14 травня включно. 

5. Перевірте настройки доступу: ваша стіна повинна бути доступна для перегляду іншим користувачам. 

6. Чекайте результатів конкурсу.

Ми визначимо 3-х переможців серед учасників за допомогою сервісу random.org 15 травня о 14:00, кожен із щасливчиків отримає один подарунок: набір для пікніка, сумку-холодильник або поповнення рахунку на 150 грн 

Увага! Взяти участь в конкурсі одна людина може тільки в одній соціальній мережі, VK або Facebook.

Але це ще не все. Попереду найцікавіше. Зафіксуйте яскраві моменти на новий, модний смартфон! Ставайте учасником розіграшу іPhone 6s! Щоб стати учасником потрібно: 

1. оформити позику у нас з 1 по 30 травня; 

2. обов'язково вкажіть акційний промокод в заявці на позику, якій окрім участі в розіграші дарує знижку -20% на отримання кредиту. Промокод дійсний до 30 травня. 

Отримати промокод можна у адміністратора групи в соціальній мережі, крім того, наші постійні клієнти отримають новий промокод в SMS-повідомленні або по електронній пошті. Переможця ми визначимо за допомогою сервісу random.org 31 травня о 15:00. Результати розіграшу будуть опубліковані на нашому офіційному Youtube каналі, на сайті, і на офіційних сторінках в ВКонтакте і Facebook. Що ж, бажаємо всім успіху! Відпочивай яскравіше з MoneyBOOM! 

* В акції можуть взяти участь всі жителі України. Один переможець акції отримає іPhone 6s в подарунок. Під виграшем розуміється можливість придбання товару за 1 грн. 

* Ми знаємо, що привернути увагу до своїх робіт можна різними способами, тому звертаємо вашу увагу на те, що роботи, які містять нецензурну лексику, образи чи будь-які інші матеріали, що носять непристойний характер, будуть виключені з участі в конкурсі, а їх автори заблоковані (за рішенням адміністрації спільноти).