Изобржение

Система захисту даних

Ми вирішили надати відповідь на запитання, що найчастіше надходить від наших клієнтів – як організована система захисту даних на сайті moneyboom.ua.
Система має багаторівневу структуру, що складається з 5 ступенів:

Захист від втрати персональних даних при передачі їх через мережу Інтернет. Інформація, що передається з Вашого комп’ютера до власного кабінету захищена протоколом SSL.

Захист персональних даних Вашої платіжної картки. Реквізити платіжних карток заповнюються на сайті оператора онлайн-платежів з дотриманням усіх вимог міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard в рамках стандартів безпеки PCI DSS.

Шифрування даних при внутрішній передачі інформації. Передача інформації з веб-сайту до нашої системи аналізу даних, обліку та збереження відбувається з використанням FTPS протоколу з доступом для обмеженої кількості IP-адресів.

Резервування даних. Всі дані та операції дублюються на окремому резервному мережевому сховищі (NAS) з метою їх швидкого відновлення у разі непередбаченого пошкодження інформації в основному сховищі.

Система програмного захисту. На комп’ютерне обладнання встановлено новітні системи інтелектуального антивірусного захисту, брандмауер, антиспаму та система мінімізації ймовірності DDoS-атак.