Изобржение

З Днем Народження, MoneyBOOM!

Дорогі друзі, завтра, 21 жовтня, сервіс MoneyBOOM відзначає День Народження, нам виповнюється 3 роки! І на честь цієї події ми оголошуємо акцію, яка почнеться завтра.


В рамках акції «Happy Birthday, MoneyBOOM» ми розіграємо цінні призи: 3 сертифікати на покупки в інтернет-магазині Rozetka, кожен номіналом 1000 гривень! Акція почнеться 21 жовтня 2017 року.


Але це ще не все. Від 21 жовтня та до 3 листопада включно діє акційний промокод на знижку 33,3%. Ми віримо, що 3 — щасливе число, і якщо ви теж в це вірите, то вам обов'язково пощастить.


Промокод: 3YEARS.


Тепер про правила конкурсу, щоб взяти участь, необхідно:

  1. У період з 21 жовтня до 3 листопада оформити кредит в MoneyBOOM на будь-яку суму.
  2. Обов'язково використовувати вказаний промокод: він не тільки дає знижку на кредит, але і реєструє вас для участі в конкурсі.
  3. 3 листопада, о 17:00, ми розіграємо всі 3 сертифікати серед учасників, використовуючи для цього вже традиційний інструмент random.org.

Результати розіграшу будуть опубліковані на нашому офіційному Youtube каналі, на сайті та на офіційних сторінках у VK і Facebook. Бажаємо успіху!


А з офіційними правилами можна ознайомитися тут.


* В акції можуть взяти участь всі жителі України. Три переможці акції отримають сертифікат номіналом 1000 грн. в подарунок. Під виграшем розуміється можливість придбання товару за 1 грн.